Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Runes of Magic z rozszerzonym systemem kart

Runes of Magic z rozszerzonym systemem kart

Data opublikowania: 01.04.2010, 19:33 | Informacja prasowa
Tagi: runes of magic, mmorpg, chapter 3

Wraz z kwietniową premierą pierwszych treści „Chaptera III – The Elder Kingdoms”, Frogster rozszerza system kart kolekcjonerskich w Runes of Magic o nowy element oraz 48 nowych kart potworów.

Po zgładzeniu przeciwnika zdobywa się karty, które nie tylko dostarczają standardowych informacji o stworach, lecz teraz będą również zwiększały wartości atrybutów. W ten sposób polepszą podstawowe statystyki postaci poszczególnych graczy. Każdy potwór, łącznie z najpotężniejszym czarnym charakterem – Władcą Demonów, będzie miał kartę z podanymi na niej indywidualnymi wartościami, takimi jak bonus zręcznościowy czy wytrzymałościowy. Dlatego też, karty te nie będą – jak dotychczas – stanowiły wyłącznie trofeów dla graczy, ale umożliwią cenne zwiększenie wartości atrybutów. Wraz z wprowadzeniem 48 nowych stworów, które pojawią się w pierwszej fazie premiery nowej części Runes of Magic, w tak zwanym „Bestiariuszu” znajdzie się około 800 różnych potworów. Wszystkie one są przyporządkowane jednej z dziesięciu kategorii, między innymi jako “Nieumarli” bądź “Bestie”.

Zabicie potworów nie będzie jedynym sposobem na zdobycie ich upragnionych kart. Kolekcjonerzy trofeów oraz łowcy atrybutów będą mieli możliwość kupienia tych kart od innych graczy w Domu Aukcyjnym, bądź ich bezpośredniej wymiany.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.