Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Runes of Magic świętuje pierwszą rocznicę

Runes of Magic świętuje pierwszą rocznicę

Data opublikowania: 19.03.2010, 19:31 | Informacja prasowa
Tagi: runes of magic, urodziny, mmorpg

Trzy miliony zarejestrowanych użytkowników w Europie, USA i Korei to kolejny kamień milowy w rozwoju darmowej fabularnej gry online, która 19 marca 2010 roku obchodzi swoje pierwsze urodziny.

Gracze korzystający z 23 serwerów dostępnych w sześciu wersjach językowych do dziś wykonali ponad 500 milionów misji w świecie fantasy. Tylko dla graczy z Europy ekipa z Berlina przetłumaczyła ponad 4,5 miliona wyrazów. Zarówno w Polsce, Hiszpanii, jak i Niemczech pragnienie, by stać się członkiem społeczności, jest tak samo silne. Dzięki temu gracze z całego świata tworzą wspólnie gildie, które budują zamki, walczą między sobą i przezwyciężają złowrogich bossów, których dzielni poszukiwacze przygód, dzięki połączeniu sił, pokonali w ciągu roku aż 7,5 miliona. Władca Demonów − najpotężniejszy czarny charakter z pierwszych dwóch rozdziałów został zgładzony zaledwie 24 razy.

Na trzech milionach kont fani Runes of Magic stworzyli około sześć milionów postaci. Frogster spokojnie radził sobie natomiast z próbami zagrożenia gospodarki gry przez tak zwanych „Sprzedawców złota” − zaledwie w ciągu ostatnich czterech miesięcy całkowicie wykluczono z gry ponad 15.600 nielegalnych sprzedawców.

Opublikowane dziś nagranie wideo przedstawia całą paletę możliwości gry Runes of Magic, która regularnie była rozszerzana o nowe aktualizacje pojawiające się w cyklu miesięcznym. Film i szczegółowe informacje o obchodach urodzin znajdują się na oficjalnej stronie: www.runesofmagic.com/pl/one-year-anniversary.html. Jedną z wielu atrakcji jest upominek w postaci darmowego zwierzątka dla każdego zalogowanego dziś gracza. Wszystkich fanów Runes of Magic w Polsce ucieszy także fakt, że już 23 marca 2010 startuje Saoraid − nowy polski serwer typu PvE (Gracz kontra Otoczenie).

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.