Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Runes of Magic ma dwa lata

Runes of Magic ma dwa lata

Data opublikowania: 14.03.2011, 23:00 | Informacja prasowa
Tagi: runes of magic, mmorpg, urodziny

To już dwa lata! Z tej okazji zapraszamy do zabawy! Między 14 a 20 marca społeczność skupiona wokół Runes of Magic otrzyma szansę wzięcia udziału w wielu specjalnych eventach, a tym samym - możliwość zdobycia wspaniałych nagród za wykonanie zadań.

Każdy gracz, który zaloguje się do gry podczas trwającego przez tydzień święta, otrzyma ekskluzywny pakiet przydatnych przedmiotów - niektóre z nich zawierają również nader wartościowe, unikalne wierzchowce.

Scenariusz Runes of Magic obfituje w niespodzianki: w czasie trwania eventów będziecie mogli spotkać np. postacie, stworzone przez naszych Community Managerów, którzy również włączą się do gry. Ponadto, gracze będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i zgarnąć nagrody, jeśli opublikują ciekawe zrzuty ekranu z pola bitwy na polskim profilu Runes of Magic na Facebooku. Dodatkowo, hordy żab nawiedzą nasze serwery, a NPCe będą oferować potężne buffy.

Więcej informacji na temat urodzinowego tygodnia w Runes of Magic znajdziecie na stronie: http://www.runesofmagic.com/pl/index.html oraz na portalach społecznościowych Twitter i Facebook

Dziękujemy naszej społeczności za wielkie wsparcie i olbrzymi entuzjazm. Życzymy Wam wielu owocnych godzin w wirtualnym świecie Taborei!

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.