Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Rappelz Kronika VII: Oddech Ciemności

Rappelz Kronika VII: Oddech Ciemności

Data opublikowania: 29.09.2010, 09:16 | Informacja prasowa
Tagi: rappelz, oddech ciemności, gpotato

Nadszedł czas bohaterów! Wstąp do zimnego, oszronionego świata Rappelz i odkryj wszystkie cechy nowego rozszerzenia.

Dublin, Irlandia –28 Wrzesień 2010 – gPotato Europe ma przyjemność ogłosić premierę kolejnego rozszerzenia do Rappelz, bezpłatnej gry fantasy typu MMORPG. Kronika VII: Oddech Ciemności jest już dostępna na europejskich serwerach w polskiej, francuskiej, niemieckiej, tureckiej i włoskiej wersji językowej.

Niezbadana i pokryta wiecznym śniegiem Lodowa Wyspa zwiększyła swoją powierzchnię czterokrotnie i stała się siedliskiem nowych, przerażających bestii, które czekają by zmierzyć się z bohaterami Rappelz. Walka z tymi mrożącymi krew w żyłach potworami to tylko cześć zadań, jakie czekają na śmiałków, którzy wkroczą w świat Oddechu Ciemności.

Wstąp do ciemnych i niebezpiecznych Ukrytych Lochów, będących lustrzanymi odbiciami siedmiu istniejących instancji, gwarantujących jednak wyższy poziom trudności, ale i wspanialsze nagrody, m.in. dodatkowe punkty doświadczenia i lepsze łupy dla wszystkich, którzy triumfalnie stawią czoła wyzwaniu, zmierzą się z niebezpieczeństwami i pokonają czekającego w lochach bossa.

Zdobądź przewagę w czekających Cię walkach poprzez poskromienie najpotężniejszej i najbardziej demonicznej bestii Rappelz. Tyran Śmierci przerazi twoich przeciwników i wspomoże Cię umiejętnościami czarnej magii, takimi jak Rozerwanie Trzewi lub Upiorny Atak.

Ale to nie wszystko, Kronika VII wprowadza także nowy system łączenia kart bestii. Gracze, którzy połączą karty bestii, będą mogli wzmocnić swoje chowańce na 5 różnych poziomach usprawnień, takich jak nowe umiejętności, ulepszony wygląd lub dodatkowe miejsce w ekwipunku. Poza wspomnianymi nowymi cechami, rozszerzenie Oddech Ciemności przyniesie także dodatkowe opcje modyfikowania bohaterów, ulepszony interfejs użytkownika, nowe usprawnione okno zarządzania gildią oraz wiele więcej…

Dołącz do ponad 4 milionów graczy z całego świata. Wystarczy, że zarejestrujesz swoje bezpłatne konto na portalu gPotato.eu i pobierzesz klienta gry, a będziesz mógł grać za darmo bez ograniczeń czasowych! Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą oficjalną stronę internetową: http://pl.rappelz.gpotato.eu .

O Rappelz

Rappelz jest bezpłatną, globalną grą MMORPG, w której ponad 4 miliony użytkowników mierzy się i walczy w mrocznym, zdewastowanym, fantastycznym świecie. Rappelz to niesamowity styl fantasy oraz możliwości zaawansowanego kształtowania bohaterów, taktycznego oswajania i trenowania chowańców oraz ekstensywnego środowiska rozgrywki PvP i PvE. Rappelz jest wydane w Europie w polskiej, niemieckiej, francuskiej, tureckiej i włoskiej wersji językowej, które są dostępne na portalu gPotato.eu. Szczegółowe informacje są dostępna na oficjalnej stronie Rappelz: http://pl.rappelz.gpotato.eu

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.