Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Ostatni rozdział Kroniki VII Rappelz ogłoszony

Ostatni rozdział Kroniki VII Rappelz ogłoszony

Data opublikowania: 19.04.2012, 20:12
Tagi: rappelz, mmorpg, gala networks europe, gpotato.eu

Gala Networks Europe, jeden z wiodących wydawców bezpłatnych gier online oraz właściciel portalu darmowymi grami gPotato.eu, z dumą ogłasza kolejną aktualizację dla Fantasy MMORPG, Rappelz. Część 4: Pradawne Dziedzictwo, ostatni już rozdział Kroniki VII Rappelz będzie dostępny w językach Polskim, Niemieckim, Francuskim, Włoskim oraz Tureckim.

Kronika VII część 4 Rappelz: Pradawne Dziedzictwo to kontynuacja zmian rozpoczętych wraz z ostatnim dodatkiem. Będą one nawiązywały do znanych już graczom Grot Wulkanusa - jednoosobowych lochów instancyjnych oraz do długo oczekiwanej Profesji Mistrzowskiej. To nie koniec wyzwań!

Fani Rappelz odnajdą w grze nowy, wieloosobowy loch instancyjny noszący nazwę Świątyni Kubriana. Wrota Świątyni zwieńczą wybrzeża Jeziora Żalu i otworzą się jedynie dla tych najwytrwalszych graczy, którzy zdobyli już Profesję Mistrzowską. Stworzony przez tajemnicze Kościany loch wprowadzi bohaterów w ruiny mistycznego, pradawnego królestwa. Głównym zadaniem poszukiwaczy przygód będzie pokonanie dwóch mini-bossów – Kalipso, strzegącej przejścia do znacznie potężniejszego przeciwnika oraz samego Kubriana.  Kubrian to okrutny bożek władający Kościanami zamieszkującymi Kontynent Gai. Jego potęga nie zna granic! Świątynia to miejsce, w którym gracze Rappelz odnajdą najsilniejszych przeciwników w grze. Walka nie będzie łatwa, ale trudy najodważniejszych zostaną nagrodzone cennymi przedmiotami w postaci broni, część zbroi i wielu innych.

Wraz z najnowszą częścią Kroniki VII, do gry zostanie dodany nowych Chowaniec - Lydian. Stworzony na wzorze istniejącej już bestii, będzie on oddanym towarzyszem każdego gracza. Potężne ataki oparte na sile i szybkości w połączeniu z możliwością ujeżdżania stawiają Lydiana wysoko w rankingu dostępnych już Chowańców.

Rappelz: Pradawne Dziedzictwo wprowadzi wiele zmian w Interfejsie użytkownika. Dziennik Zadań i Okno Drużyny zostaną w znaczy sposób usprawnione, co ułatwi tym samym dostęp do przydatnych informacji oraz opcji.

Premiera 4 części Kroniki VII Rappelz: Pradawne Dziedzictwo zostanie poprzedzona dodatkowymi testami. Po raz pierwszy w historii Rappelz otworzony zostanie Europejski Serwer Testowy. Będzie on dostępny dla wybranej liczby graczy od 8 Maja 2012. By zgłosić chęć uczestnictwa w testach, zapraszamy do pre-rejestracji na odświeżonej i ulepszonej stronie http://rappelz.gpotato.eu. Uczestnicy zostaną wybrani losowo przez zespół Rappelz.

Dodatkowe szczegóły na temat nadchodzącej Kroniki ujawnione zostaną w nadchodzących tygodniach. Zapraszamy do odwiedzenia nowej oficjalnej strony gry Rappelz  http://pl.rappelz.gpotato.eu

Więcej informacji prasowych na temat Rappelz oraz wszystkich innych gier gPotato.eu można znaleźć na stronie internetowej naszego Centrum Prasowego pod adresem: http://press.gpotato.eu/latest.asp.


O Rappelz
Rappelz jest bezpłatną, globalną grą MMORPG, w której ponad 6 milionów użytkowników mierzy się
i walczy w mrocznym, niebezpiecznym świecie dark fantasy. Rappelz oferuje możliwość zaawansowanego kształtowania bohaterów, oswajania i trenowania Chowańców, a także pozwala na taktyczne rozgrywki PvP i PvE. Gra Rappelz jest wydana w Europie w polskiej, niemieckiej, francuskiej, tureckiej i włoskiej wersji językowej. Wszystkie wersje językowe są dostępne na portalu gPotato.eu. Szczegółowe informacje są dostępna na oficjalnej stronie Rappelz: http://pl.rappelz.gpotato.eu.

O Gala Networks Europe Ltd. i gPotato.eu
Gala Networks Europe Ltd. to wiodący, europejski wydawca bezpłatnych gier online. Gala Networks Europe zarządza marką gPotato w Europie poprzez hosting, wydawanie oraz dystrybucję bezpłatnych gier online, umieszczonych na portalu www.gPotato.eu. Firma została założona w 2006 roku
w Dublinie, a w jej portfolio znajdują się takie gry MMORPG jak Rappelz, Flyff, Terra Militaris, Dragonica, Allods Online i Canaan Online. Portal gPotato.eu skupia obecnie ponad 8,000,000 fanów gier. Już niebawem portfolio firmy zostanie wzbogacone o Age of Wulin -MMORPG nawiązujące do dalekowschodnich sztuk walki oraz o SEVENCORE – MMORPG z gatunku fusion-fantasy. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.gala-net.eu.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.