Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Premiera Colonization już 7 listopada

Premiera Colonization już 7 listopada

Data opublikowania: 18.10.2008, 04:21 | Informacja prasowa
Tagi:
Cenega informuje, że z niecierpliwością oczekiwana przez fanów strategii gra autorstwa Sida Meiera - Civilization IV: Colonization ukaże się w Polsce już 7 listopada w wersji na komputery PC.

Kolejne dziecko ojca najpopularniejszej serii strategicznej wszechczasów - Sida Meiera - już wkrótce zagości na ekranach komputerów w całej Polsce. Remake nieśmiertelnego przeboju z 1994 roku, oferuje całkowicie odmieniony interfejs gry, oparty na silniku graficznym Civlization IV, gwarantującym niezapomniane przeżycia podczas odkrywania Nowego Świata. Już wkrótce wszystkim Odkrywcom dane będzie stanąć na pokładzie statku płynącego w nieznane. Tylko od Ciebie będzie zależało, jak przygotujesz się na tą wyprawę. Militarnie, a może Twoją siłą jest Dyplomacja. Sam zdecyduj!


Już na długo przed oficjalną polską premierą, nowa odsłona Colonization zdobyła uznanie zarówno w oczach graczy jak i mediów. Pozytywne oceny wystawiły grze tak znane redakcje jak:

Gry-Online: "Żaden fan strategii turowych nie może pominąć tego tytułu.

Komputer Świat Gry: "Nie można przestać grać!"

Click: "Z prawdziwą radością ponownie pożegluję w kierunku Nowego Świata.”

CD Action: "Będzie się można w niej zakochać już po paru turach."

Gram.pl:  "Dla miłośników klasycznej Kolonizacji jest to pozycja obowiązkowa."Najnowsza odsłona tej wyjątkowej strategii to również:

 • Odświeżona rozgrywka zapewniająca zapierające dech w piersiach efekty graficzne, wciągającą rozgrywkę oraz długie godziny emocjonującej zabawy, znanej wszystkim miłośnikom strategii sygnowanej nazwiskiem Sida Meiera.
 • Możliwość dowodzenia potęgami ekspedycyjnymi Anglii, Hiszpanii, Francji oraz Holandii w wyprawie do Nowego Świata, w poszukiwaniu wolności, złota i władzy.
 • Nowoczesny system dyplomacji, pozwalający na zawieranie paktów i oferowanie wsparcia sprzymierzeńcom, prowadzenie pertraktacji z rdzennymi mieszkańcami, innymi kolonistami i wrogimi mocarstwami.
 • Nowe opcje handlowe – wymieniaj dobra naturalne, złoto i ziemie, budując podstawy samowystarczalnej i potężnej kolonii.
 • Postacie historyczne wspomagające rozwój kolonii, dostosowany do stylu rozgrywki. Dzięki pomocy takich myślicieli jak John Smith, Patrick Henry czy Samuel Adams, sprawniej poprowadzisz swój lud do wolności.
 • Przebudowany interfejs znany fanom serii Civilization IV, którego intuicyjna budowa z pewnością zaskarbi sobie uznanie osób, poznających dopiero świat strategii spod znaku Firaxis.
 • Tryb wieloosobowy oferujący możliwość podbicia Nowego Świata wraz z przyjaciółmi za pośrednictwem Internetu oraz funkcji ‘Graj przez Email’, a także w sieci lokalnej lub nawet na jednym komputerze.
 • Obszerny, wbudowany samouczek, przydatny zarówno zaprawionym strategom jak i początkującym konkwistadorom w podboju Nowego Świata.
 • Modowanie oraz narzędzia do samodzielnej rozbudowy dają graczom nieskończoną liczbę możliwości modyfikacji gry do własnych potrzeb, dzięki wbudowanemu edytorowi opartemu na kodzie XML oraz Pyton.
 • Gra Sid Meier’s Civilization IV: Colonization jest całkowicie samodzielna i nie wymaga do uruchomienia oryginalnej Civilization IV.
 • Podwójna wersja językowa – angielska i polska – do wyboru.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.