Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Polska ekspansja w Runes of Magic trwa!

Polska ekspansja w Runes of Magic trwa!

Data opublikowania: 12.10.2011, 10:57 | Informacja prasowa
Tagi: runes of magic, serwer, mmorpg, frogster

Dwa lata, ponad pięć milionów zarejestrowanych użytkowników, setki tysięcy linijek przetłumaczonego teksu, miliony wykonanych zadań oraz wyeliminowanych potworów. Jednak to nie wszystko. Firma Frogster z dumą ogłasza, że do wszystkich liczb, na które zapracowali polscy gracze, dojdzie jeszcze jedna. Mianowicie już dzisiaj, to jest 11.10.2011 roku, został uruchomiony trzeci polski serwer darmowego MMO Runes of Magic!

Oczywiście to nie koniec niespodzianek. Już teraz do gry mogą wrócić wszyscy ci, którzy obawiali się zbyt dużych zaległości. Dla każdego Frogster przygotował „pakiet powitalny”, który na pewno wspomoże w odnalezieniu się w świecie Taboreii - otóż przez pierwsze dni, każdy gracz na nowym serwerze będzie otrzymywał 150% więcej punktów doświadczenia oraz 300% więcej punktów talentu. Ponadto, jako że polska ekipa Frogster lubi odróżniać się od innych, już 18.10.2011 w sklepie z przedmiotami pojawi się… bigos. Znana wszystkim Polakom potrawa, zagości również w magicznym świecie Runes of Magic dodając wszystkim graczom 50% więcej zdobywanych punktów talentu oraz doświadczenia. Od 23.10.2011 danie to zagości na stałe w sklepie z przedmiotami.

Zespół Frogster obiecuje, że jeszcze niejednokrotnie wszystkich zaskoczy przygotowując wiele specjalnych bonusów tylko dla polskiej społeczności. Zostańcie w gotowości.

Więcej szczegółów na temat Runes of Magic znajdziecie na oficjalnej stronie gry, jak i na naszym profilu na Facebooku.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.