Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Plany Frogstera na Gamescom 2010

Plany Frogstera na Gamescom 2010

Data opublikowania: 24.07.2010, 08:16 | Informacja prasowa
Tagi: runes of magic, mmorpg, gamescom, tera, mythos, frogster

Obszerny program wystawy połączony ze specjalnymi występami i konkursami strojów na scenie głównej, obecnością top modelki Playboya Giny-Lisy i koncertem na żywo metalowej kapeli Van Canto.

W związku z największymi europejskimi targami gier – Gamescom 2010, które odbędą się w dniach 18-22 sierpnia w Kolonii, Frogster zaplanował bogaty program wydarzeń dla wszystkich fanów fabularnych gier online. Wydawca gier MMO zaprezentuje publiczności swoje wirtualne światy w dniach 19-22 sierpnia w dwóch dużych strefach zlokalizowanych w hali 9.1. Na stoisku C020/B021 Frogster pokaże po raz pierwszy niedawno zapowiedziany, prestiżowy tytuł TERA. Gra ta, dzięki przełomowemu systemowi walk, pozwala graczom doświadczyć niesamowitych przeżyć i jak nigdy dotąd czerpać przyjemność z rozgrywki. MMOG akcji – Mythos – jako kolejny nadchodzący tytuł Frogstera, wraz z popularną fabularną grą online – Runes of Magic, zaprezentowane zostaną na stoisku C021, zlokalizowanym w pobliżu pierwszego obszaru wystawowego. Fani będą mieli okazję przetestować pierwsze, nieoficjalne wersje gier TERA i Mythos oraz aktualną wersję Runes of Magic na 40 stanowiskach komputerowych. Więcej szczegółowych informacji o programie Frogstera na targach Gamescom będzie wkrótce dostępne na oficjalnych stronach gier: www.tera-europe.com, www.runesofmagic.com i www.mythos-europe.com.

Kreatywność społeczności RoM zostanie przetestowana w wielkim konkursie kostiumowym, jako interaktywnym elemencie wystawy. Odbędzie się on na scenie głównej Gamescom w piątek, 20 sierpnia, w godzinach 16:00-17:30 oraz w sobotę, 21 sierpnia, od 15:00 do 16:00, w formie niezwykłego pokazu mody. Fani Runes of Magic będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować się na wybiegu w zaprojektowanych przez siebie strojach oddających klimat wirtualnego świata gry. Jury w doborowej obsadzie, z kultową modelką Giną-Lisą Lohfink, przyzna twórcom najlepszych kreacji wyjątkowe, specjalnie na tę okazję przygotowane gadżety komputerowe. Gina-Lisa, która niedawno pojawiła się na okładce niemieckiego Playboya, będzie rozdawać zdjęcia, autografy i udzielać wywiadów w piątek i sobotę po południu na stoiskach Frogstera. Na zakończenie pokazu mody na scenie pojawi się metalowy zespół Van Canto. Kapela, która zamiast instrumentów, używa swoich głosów, zaprezentuje po raz pierwszy w historii teledysk do utworu "Magic Taborea”, dedykowany grze Runes of Magic.

Van Canto wystąpi również na scenie stoiska Frogstera (nr. C020/B021) w hali 9.1 w piątek, około 17:30. Następnie wokaliści będą udzielać wywiadów i rozdawać autografy. W trakcie regularnych pokazów na scenie wystąpi, znany z jednej z niemieckich telewizji growych, prezenter Florian Kamolz a towarzyszyć mu będzie Philipp Senkbeil – PR Manager Runes of Magic. Razem przedstawią ostatnio zapowiedziane światy MMO TERA i Mythos, a także najnowsze informacje na temat Runes of Magic. Delirium – czołowa gildia Rom, pokaże na żywo, w jaki sposób gracze mogą pokonać Demona Lorda Sirlotha. Ponadto Delirium i inna znana gildia – Pravum, zorganizują dla fanów Frogstera mini-konkursy w postaci szybkich rund z gry. Gracze będą mieli również okazje wygrać przedmioty ze wszystkich trzech gier, wyjątkowe zwierzątka z Runes of Magic i klucze zamkniętych beta-testów do Mythos w trakcie konkursów odbywających się codziennie na scenie Frogstera.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.