Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Łowicki turniej gier planszowych

Łowicki turniej gier planszowych

Data opublikowania: 02.08.2008, 21:30
Tagi:
We wtorek i środę, 5 i 6 sierpnia, w godz. 10.00-14.00 w Łowiczu na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury odbędzie się I Turniej Gier Planszowych. Zagrać będzie mógł każdy: dzieci, młodzież i dorośli. Pierwszego dnia uczestnicy zapoznają się z grami, w które będą rywalizować.

Szczególnym wydarzeniem będzie prezentacja gry Memory, stworzonej przez łowicką młodzież, uczestników projektu Granie Kontra Rozrabianie realizowanego przez Międzypokoleniowe Miejsce Spotkań w Łowiczu. Podczas turnieju będzie można zagrać w:

Cytadelę, Zombiaki, Wiochmena, Mamma Mia!, Lord of the Rings, Filary Ziemi. Budowa średniowiecznej katedry, Wysokie Napięcie (Power Grid), Osadnicy z Catanu, Wsiąść do Pociągu: Europa, Abalone, Tygrys i Eufrat, Ligretto Football, Bohnanza, Halli Galli, Uno, Ligretto (zwykłe), Wygibajtus (tańsza wersja twistera), Jenga, Spadamy, Jungle speed, Zaginione miasta, For sale (licytacja nieruchomości), Fazy, 2 tangramy, Ryzyko, Spadamy

W drugim dniu rozpoczną się i zostaną rozstrzygnięte zmagania turniejowe i nastąpi rozdanie nagród. W przypadku złej pogody impreza odbędzie się w muszli koncertowej. Organizatorami turnieju są: Łowicki Ośrodek Kultury, Międzypokoleniowe Miejsce Spotkań i Stowarzyszenie Pracownia Sztuki Żywej.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.