Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowy rozdział Runes of Magic w zamkniętej becie

Nowy rozdział Runes of Magic w zamkniętej becie

Data opublikowania: 01.03.2011, 14:25 | Informacja prasowa
Tagi: runes of magic, mmorpg, chapter 4, lands of despair, frogster

Na początku kwietnia firma Frogster udostępni fanom Runes of Magic kolejny - czwarty rozdział gry zatytułowany “Chapter IV – Lands of Despair” (pol. “Ziemie rozpaczy”). Grupa graczy, która osiągnęła najwyższy poziom, uzyska dostęp do nowej zawartości w zamkniętych testach beta.

Lands of Despair to niesamowita opowieść, która otworzy przed poszukiwaczami przygód niedostępne wcześniej lokacje i podziemia. Nowością będzie również system trójklasowy oraz wyższy, niż do tej pory, poziom maksymalny 70, który będzie mogła osiągnąć nasza postać.

“Chapter IV – Lands of Despair” to historia potężnego i tajemniczego demona, który swoimi niecnymi działaniami wstrząsnął światem Taborei. Wywołana przez niego straszliwa epidemia przemieniła mieszkańców wielu osad w bezduszne zombie. Nawet Annelia, córka Lorda Grafu uległa jego mocy i korzysta z jego nauk, by rozwijać ciemną stronę swojej duszy. Gracze Runes of Magic muszą rozpocząć niebezpieczną wędrówkę przez nieznane rejony, stawiając czoła przerażającym bestiom, by ostatecznie wypędzić zło z krainy cienia i cierpienia.

Wkraczając do pierwszego obszaru czwartego rozdziału – Nieprzyjaznej Krainy, (ang. Land of Malevolence) gracze zostaną wciągnięci w świat intryg i wojennego zgiełku. Nowe rejony w tym rozdziale Runes of Magic sąsiadują z niedawno otwartymi obszarami Pustyni Limo. Poprzecinany górskimi pasmami nowy region obfituje w gęste lasy i zatrute rzeki. Tutejszy krajobraz, kontrastując z pustynną scenerią, zdominowany jest przez masywne formacje skalne oraz warowne zamki, które gęsto obsiadły góry na horyzoncie. Oprócz niezliczonych zakamarków, skrywają one również pierwszą z nowych instancji. Zamek Lorda Grafu idealnie wpasowuje się w klimat i wygląd całego rozdziału. Wiele krwawych bitew i mnóstwo skomplikowanych zagadek dzieli śmiałków od jego skarbca, pełnego bajecznych kosztowności.

Tak jak w przypadku poprzednich wersji Runes of Magic i dotychczasowych aktualizacji, firma Frogster udostępni możliwość bezpłatnego pobrania rozdziału “Chapter IV – Lands of Despair”.

Pierwszy podgląd scenerii nadchodzącego rozdziału będzie dostępny podczas Game Developer Conference w San Francisco od 2 do 4 marca 2011. Załoga firmy Frogster będzie tam również udzielać informacji o nowych instancjach i odpowiadać na pytania. Dodatkowe informacje znajdziesz na oficjalnej stronie gry: http://www.runesofmagic.com.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.