Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nadchodzi League of Legends: Dominion!

Nadchodzi League of Legends: Dominion!

Data opublikowania: 08.08.2011, 10:06
Tagi: gry, League of Legends, LoL, mapy

Wielu graczy nie mogło się doczekać nowych map w League of Legends. Twórcy gry poszli o krok dalej i zaprezentowali nam nie tylko nową, zachwycającą mapę, ale przede wszystkim, nowy tryb gry. Do oglądania prezentacji zapraszam tutaj. W rozwinięciu wieści więcej o Dominion. Premiera już pod koniec sierpnia!

Przywoływacze!

Wielu z Was zastanawiało się jakie są nasze plany na przyszłość. Dlatego z wielką przyjemnością dajemy wam możliwość pierwszego spojrzenia na Dominion, największą aktualizacje w historii League of Legends, już dzisiaj. Ta aktualizacja to nie tylko zupełnie nowa mapa, ale również całkowicie nowy tryb gry, nie spotykany nigdy wcześniej w grach typu MOBA.

Przez dłuższy czas pytaliście nas o nowe pole bitwy, na którym moglibyście sprawdzić swoje umiejętności przeciwko innym przywoływaczom w League of Legends. Dlatego właśnie tak niezmiernie miło jest nam powiedzieć, że Wasze głosy zostały usłyszane. Nasz dział projektowy pracował ciężko przez ponad rok aby stworzyć Dominion, zupełnie nowy i ekscytujący tryb gry.

W Crystal Scar gracze będą walczyć o kontrole nad 5 punktami na mapie i utrzymanie ich aby uszkodzić Nexusa przeciwnika. Grę wygra ta drużyna, która utrzyma kontrole nad punktami wystarczająco długo, aby życie Nexusa przeciwnika spadło do zera. Walki trwają około 20minut, i skupiają się na intensywnych walkach gracz vs gracz. Jeśli czekałeś na szybką, dynamiczną i pełną emocji rozgrywkę, to czas oczekiwania dobiegł już końca.

Zabieramy Dominion na podróż po targach, pozwalając Tobie i twoim znajomym zagrać w ten tryb na Gamescon w Kolonii, Niemcy oraz PAX Prime w Seattle, Washington! Więcej informacji na ten temat podamy bliżej daty odbycie się obu imprez.

W celu uzyskania więcej informacji na temat tego nowego trybu gry i Fields of Justice, jak i zobaczenia Dominion w akcji, zajrzyj na oficjalna stronę internetową Dominion!

Update: Niektórzy z was byli bardzo zainteresowali kiedy Dominion będzie dostępne, dlatego chcielibyśmy poruszyć ten temat teraz. Nie chcemy wypuścić tego nowego trybu gry zanim nie będzie „całkowicie gotowy”, jednak na pewno będzie można zagrać w prawie ukończoną wersję Dominiona w Europie, na GamesCom (17-21 sierpnia) i w Stanach Zjednoczonych, na PAX Prime (26-28 sierpnia).

League of Legends: Dominion powinno zostać dodane do gry, wkrótce po PAX.

Więcej informacji, filmy, trailery i stream na temat Dominion opublikujemy w sierpniu na naszej stronie internetowej.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.