Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Mythos - nowy system PvP

Mythos - nowy system PvP

Data opublikowania: 21.07.2011, 16:53 | Informacja prasowa
Tagi: mythos, mmorpg, pvp

Biedne potwory! Już wystarczająco długo ostrza były tępione na przeróżnych bestiach, zamieszkujących świat Uld. Nadszedł czas, aby gracze wykorzystali je do pocięcia kogoś innego! Nowa aktualizacja Mythos pozwoli oderwać się od codziennego pustoszenia lochów.

Oprócz nowego systemu Mistrza Lochów i podniesienia maksymalnego poziomu postaci do 51, czeka na Was system PvP o nazwie Lamento. W widowiskowych pojedynkach na arenie, fani Hack’n’Slash będą mogli pokazać, kto rządzi na ubitej ziemi.

Wraz z osiągnięciem poziomu 50, gracze mogą udać się na Niebiańską Wyspę i u Mistrza Lamento zgłosić się do walki na arenie. Samemu lub z towarzyszem, gracze mogą wziąć udział w walkach 1 na 1 bądź 2 na 2. Przeciwnik zostanie dobrany losowo, a następnie wszyscy zostaną przeniesieni na miejsce jatki. Czeka ich wieczna chwała lub gorzki koniec w kałuży krwi.

Nie dla pijących

Na arenach w kształcie okręgu, walczący staną przeciwko sobie, otoczeni wrzawą żądnej krwi publiki. Nie będą jednak sami. Oprócz wrogiej drużyny na arenie znajdzie się też trochę potworów - mięso armatnie dla klas, które wykorzystują zwłoki do swoich sztuczek. Wraz z granatami i opatrunkami, na tym kończy się lista dostępnej pomocy. Mikstury nie mogą być używane. W razie przedwczesnej (co na arenie może się zdarzyć) śmierci, polegli mogą oglądać poczynania swojego partnera z drużyny w starciu z wrogiem. Wygrywa ta drużyna, której członek pozostanie przy życiu do samego końca. Zwycięzcy pojedynku otrzymują nagrody w postaci punktów Lamento, które mogą wymienić na niezidentyfikowane, ale wyjątkowo potężne bronie, zbroje, a nawet zwierzaki u specjalnego handlarza.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.