Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
LotR Online za darmo

LotR Online za darmo

Data opublikowania: 20.08.2010, 11:27 | Informacja prasowa
Tagi: lotr online, lotro, mmorpg, warner bros, turbine

Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiło dzisiaj, że w grze firmy Turbine - The Lord of the Rings Online™ (LOTRO) zostanie wprowadzony nowy, innowacyjny sposób naliczania opłat, pozwalający graczom pobierać grę i grać za darmo, kupować rozszerzenia, dodatkowe questy, przedmioty i usługi z poziomu nowego sklepu LOTRO już od 10 września 2010 roku.

Kontynuując uwieńczoną nagrodami fabułę, LOTRO otwiera przed graczami możliwość wzięcia udziału we wspaniałej przygodzie odbywającej się w ogromnym świecie Śródziemia, ożywionym za pomocą najnowocześniejszych grafik i grywalności oraz bogatego zestawu funkcji dotychczas dostępnych jedynie w drogich, wymagających abonamentu grach online.

„Nasz program testowania wersji beta gry LOTRO okazał się ogromnym sukcesem, pragniemy podziękować wszystkim graczom, którzy pracowali razem z nami nad jej ostateczną wersją” – powiedziała Kate Paiz, Executive Producer LOTRO z firmy Turbine. „Nasz unikalny model naliczania opłat zrewolucjonizował branżę. Już we wrześniu gracze będą mogli zdecydować w jaki sposób pragną płacić za tę jedną z najlepszych gier online na świecie. Już nie możemy się doczekać powitania milionów nowych graczy w świecie Śródziemia!”

LOTRO zaoferuje graczom nieskończone możliwości!

  • Darmowy oznacza Darmowy! – Gracze będą mogli pobrać LOTRO ze strony www.lotro.com i dołączyć do milionów innych poszukiwaczy przygód eksplorujących ten najbardziej rozbudowany i najwierniej odtworzony świat Śródziemia, biorąc udział w epickiej, wielokrotnie nagradzanej historii LOTRO. Będzie to możliwe za darmo aż do 50 poziomu.
  • Odwiedź nowy sklep LOTRO! - Sklep LOTRO jest wypełniony po brzegi tysiącami różnorakich przedmiotów, jak również dodatkami do gry, płatnymi artefaktami, nowymi slotami na kolejne postaci, eliksirami, opcjami zmiany wyglądu bohaterów i wieloma innymi! Sklep LOTRO jest doskonale zintegrowany z grą i pozwala graczom na identyfikowanie nowych, ekscytujących sposobów udoskonalenia oraz dostosowania swojego doświadczenia za pomocą punktów, które będą mogli kupić w sklepie lub uzyskać wykonując kolejne zadania.
  • Zostań VIP’em LOTRO! – Gracze, którzy zostaną VIP’ami LOTRO otrzymają nieograniczony dostęp do wszystkich płatnych artefaktów, priorytetowy dostęp do serwera, 5 slotów na swoje postaci, wspólne konto dla postaci w banku gry oraz miesięczny przydział punktów do wydania w nowym sklepie LOTRO.

The Lord of the Rings Online to przygoda doskonała. Ten zdobywający wiele nagród tytuł z gatunku MMORPG dostarcza interaktywne doświadczenie, tętniące życiem oraz wypełnione znanymi postaciami, miejscami oraz potworami z najbardziej znanego ze światów fantasy. Od malowniczych krajobrazów Shire po najstraszniejsze czeluście kopalni Moria - gracze już wkrótce będą mogli doświadczyć świata Śródziemia za darmo! Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.lotro.com.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.