Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Lochy Dalanis sieją grozę w Taborei

Lochy Dalanis sieją grozę w Taborei

Data opublikowania: 07.05.2010, 09:58 | Informacja prasowa
Tagi: runes of magic, mmorpg, chapter 3

Wraz z „Lochami Dalanis” Frogster przedstawia pierwszą nową instancję przeznaczoną dla sześciu graczy, która zostanie wprowadzona w fabularnej grze online Runes of Magic wraz z główną zawartością „Chaptera III – The Elder Kingdoms” .

Głęboko pod metropolią Dalanis znajdują się skrywane przez wieki lochy – miejsce przetrzymywania arystokratycznych złoczyńców. W „Chapterze III – The Elder Kingdoms” robotnicy odnajdują sekretne wejście do tych podziemi i doświadczają grozy, która czai się w ruinach wiodących do miasta Króla. Podczas gdy skorumpowany Książę Maxim Erekat III przeprowadza tam straszliwe eksperymenty mające mu posłużyć do zagarnięcia królestwa, rozkazy Króla prowadzą grupy śmiałków, którzy osiągnęli poziom 57 w grze, prosto na pole walki. Ich zadaniem jest zniszczenie sił siejących przerażenie w lochach pod miastem i zgładzenie groźnego Księcia.

Maxim Erekat III to jednocześnie ostatni boss do pokonania w tej instancji. Zgładzenie go jest możliwe na obu poziomach trudności, co jest nowym elementem gry wprowadzonym wraz z premierą Chaptera III. Najpierw jednak trzeba będzie zabić czterech bossów stworzonych w wyniku okrutnych eksperymentów Księcia. Są wśród nich: Eksperyment nr 203 – skrzyżowanie lwa, orła i węża oraz Okander Mallen „Szalony”, członek diabelskiej bandy grabieżców, który przeszedł reinkarnację dzięki zakazanej magii runicznej.

Więcej informacji na temat „Lochów Dalanis”, do których gracze będą mieli dostęp wraz z główną publikacją „Chaptera III – The Elder Kingdoms”, na oficjalnej stronie Runes of Magic http://www.runesofmagic.com.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.