Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Garść newsów z Avangardy

Garść newsów z Avangardy

Data opublikowania: 09.06.2008, 22:07
Tagi:
Dla przypomnienia dodam, że Avangarda to konwent fantastyczny odbywający się w lipcu w Warszawie. Serdecznie na niego wszystkich zapraszamy. Więcej na temat konwentu można dowiedzieć się z rozwinięcia.
Czerwone Smoki na Avangardzie!

Nadlatuje stado 20 Czerwonych Smoków. Te zadziorne maleństwa to 20 mega-wydajnych komputerów dla graczy z linii YAMO Game Engine Smart. Specjalnie dla uczestników Konwentu AVANGARDA. Dodajcie do tego monitory NEC i gry od Cenegi i poczujecie jak zrobi się gorąco. Zapraszamy wszystkich maniaków gier.

Xbox 360 na Avangardzie!


Jeśli lubisz gry konsolowe, lubisz ich dużo i koniecznie w wysokiej jakości i na wielkim ekranie, koniecznie przyjdź na AVANGARDĄ. Mamy dla Ciebie 5 zestawów Xbox 360 Premium z gitarami do GH i kierownicami bezprzewodowymi do PGR4, podpięte do 40" monitorów NEC. Cała masa zabawy i cenne nagrody do wygrania! Przyjdź i przekonaj się!

Ciemność Zapłonie na AVANGARDZIE.

W ramach konwentu Avangarda odbędzie się oficjalna premiera i promocja najnowszej książki Jakuba Ćwieka pt "Ciemność Płonie".

Zapraszamy! Goście Avangardy.

Warszawska impreza nabiera coraz większego rozmachu. Rozrasta się program, pojawiła się też lista pierwszych gości. Może imprezy nie odwiedzą Przedwieczni, może (jeśli Wam się poszczęści) nie ujrzycie znikającego za rogiem nieopisanego i plugawego skrawka Shoggotha. Przybędą za to ONI. Też ciekawi :)

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.