Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Garść wiesci z Polcona

Garść wiesci z Polcona

Data opublikowania: 04.08.2008, 00:05
Tagi:
Dla wszystkich zainteresowanych podajemy garść nowości związanych z konwentem Polcon. Informacje w rozwinięciu.

200 gier! Wchodzisz?
Napisał: Waldemar, dnia: 01 sierpnia 2008
Na tegorocznym Polconie w salach zlokalizowanych w akademiku znajdziecie Games Room, a w nim to co najlepsze dla planszówko-maniaków. Ponad 200 tytułów; obsługa, która wyjaśni wszelkie niuanse rozgrywki w niemal każdą grę; granie bez przerwy przez cały konwent (dla najwytrwalszych nagrody!)
oraz masa szalonych konkursów i sympatyczna atmosfera. Nudzisz się, masz wolną chwilę pomiędzy wybranymi prelekcjami, w domu nie masz z kim grać? Przyjdź do Games Roomu na Polconie. Gwarantujemy, że wyjdziesz zadowolony!


Polcon o poranku
Napisał: Waldemar, dnia: 01 sierpnia 2008
Dzięki jednemu z naszych patronów medialnych - "Gazecie Wyborczej" - codziennie do porannej polconowej kawy będziecie mogli poczytać darmową prasę. Oczywiście, kto pierwszy ten lepszy: bezpłatna "Wyborcza" dla pierwszych pięciuset wstających rano polconowiczów :-)


Premiery z Rebisu!
Napisał: Waldemar, dnia: 30 lipca 2008
Na Polcon w Zielonej Górze wydawnictwo Rebis przygotowało dwie premiery. Pierwsza dotyczy jednego z największych bestsellerów literatury fantasy ostatnich lat "Imię wiatru" Patricka Rothfussa, książki zachwalanej zachwalanej przez Ursulę K. Le Guin, Anne McCaffrey, czy Orsona Scotta Carda. Tad Williams zaś powiedział o niej: "Wzorem najlepszych książek gatunku, to nie elementy fantasy czynią ja niezwykłą, ale to, co autor ma do powiedzenia o codziennych sprawach, zwykłym życiu, ambicjach i upadkach, sztuce, miłości i stracie".
Druga premiera to "Diuna. Krucjata przeciw maszynom", drugi tom trylogii "Legendy Diuny", autorstwa Briana Herberta i Kevina J. Andersona. Od tragicznej śmierci maleńkiego syna Sereny Butler minęło już ćwierć wieku, a rozpoczęty w jego imieniu dżihad trwa nadal. Nieustępliwe ataki myślących maszyn i ich bezbrzeżne okrucieństwo podkopują stopniowo nadzieję ludzi na ostateczny sukces. Ponad 800 stron fantstycznej lektury, wypełnionej po brzegi konspiracjami, bitwami, zdradami. Zapraszamy na premiery, spotkania z wydawnictwem i tłumaczami.

Rejestracje
Napisał: Izydor Ingwar I., dnia: 30 lipca 2008
Ponieważ spora część chcących przyjechać na Polcon dopiero teraz zauważyła, że noclegi gwarantujemy tylko do końca lipca, ilość osób rejestrujących się codziennie wzrosła niemal dziesięciokrotnie. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość - każdy dostanie potwierdzenie, niemniej wysyłamy je w miarę możliwości i według kolejności rejestracji.


Lista nieobecności

Napisał: Flapjack, dnia: 25 lipca 2008
Mamy nadzieję że to pierwsza i ostatnia wiadomość tego typu. Na Polconie niestety nie pojawią się z ważnych i niezbyt zależnych od nich przyczyn Maja Lidia Kossakowska i Jarosław Grzędowicz. Oboje obiecują duchem być z nami oraz prosili, by serdecznie pozdrowić wszystkich uczestników i życzyć im dobrej zabawy.

Komentarze

Avatar
isildurpl, 16.08.2008, 03:40
jak pobrac ta gre

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.