Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Frogster ujawnia nowe MMoRPG - Eligium

Frogster ujawnia nowe MMoRPG - Eligium

Data opublikowania: 17.08.2011, 22:29 | Informacja prasowa
Tagi: eligium, mmorpg, frogster

Potężna twierdza wznosi się pod niespokojnym niebem, rozjaśniana uderzeniami wściekłych błyskawic. Odgłosy potężnej burzy towarzyszą zbrojnym, którzy przedzierają się ku murom fortecy. Czeka na nich cała armia straszliwych demonów, lecz są dobrze przygotowani.

Powalają potwora za potworem, przebijając się przez ich zastępy. Kiedy grad płonących strzał zasypuje przerażających wrogów, a bitwa wydaje się być wygrana, słychać potężny ryk władcy demonów. Jego ciężkie kroki rozpalają kamieniste podłoże, a płomienie buchające z gardła wydają się pochodzić z samego dna piekieł. To on jest celem atakujących. Celem Wybrańca.

W ELIGIUM – Wybraniec gracze wcielą się w rolę tytułowego Wybrańca, który musi ocalić świat przed hordami demonów i uwolnić jego mieszkańców od strachu. ELIGIUM oferuje jednak znacznie więcej niż lochy i grupowe instancje pełne różnego rodzaju poczwar. To darmowe MMO odznacza się głębią i bogactwem możliwości, których nie powstydziłby się żaden przedstawiciel gatunku.

Przegląd elementów gry:

  • Pięć grywalnych kombinacji ras i klas, wliczając bojowe Pandy
  • Wiele możliwości specjalizacji, dzięki systemowi umiejętności, rzemiosła i ulepszania przedmiotów
  • Wymagające instancje grupowe, lochy oraz przeciwnicy w otwartym świecie
  • Walki PvP oraz opcje dla gildii, takie jak frakcje, wojny gildii, domy, system rankingowy i wiele więcej
  • Użyteczny system chowańców i wierzchowców, które można wychować od małego
  • Klimatyczna fabuła i ponad 3000 misji

ELIGIUM zostało stworzone przez liczącą się w przemyśle gier chińską firmę „Shanda Games Ltd.“. Frogster posiada prawa licencyjne na Europę i Amerykę Północną i planuje wydanie tego darmowego tytułu w 2012 roku w językach: angielskim, polskim, niemieckim i francuskim. Na nowej stronie www.eligium.com, zainteresowani mogą zapisywać się na testy wersji beta, które będą miały miejsce jeszcze w 2011 roku.

Już w tym tygodniu będzie można po raz pierwszy zagrać w ELIGIUM. Dla wszystkich odwiedzających targi Gamescom, między 18 a 21 sierpnia gra będzie dostępna na stoisku B-011/C-010 w hali 9.1. Zapraszamy wszystkich, chcących spróbować swoich sił. Na stoisku B-021/C-024 w hali 4.1 odbędzie się prezentacja ELIGIUM dla przedstawicieli mediów, którzy potwierdzili termin odwiedzin.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Immora Fray, 17.08.2011, 23:02
Niechże zrobią w końcu MMORPG w uniwersum Harry'ego Pottera... ;P Choć bojowe pandy brzmią nieźle.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.