Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Eligium - Wiśta wio

Eligium - Wiśta wio

Data opublikowania: 17.11.2011, 22:45 | Informacja prasowa
Tagi: eligium, mmorpg, frogster, wierzchowce

Najnowsza darmowa gra MMO firmy Frogster, ELIGIUM – Wybraniec to niezmierzona kopalnia możliwości i funkcji. Występuje w niej szereg sprawdzonych i co najważniejsze lubianych rozwiązań spotykanych w grach z gatunku MMORPG. Już wkrótce każdy będzie mógł się o tym przekonać, ponieważ 19 grudnia 2011 roku rozpoczną się zamknięte testy beta ELIGIUM.

Zanim jednak wszyscy gracze ruszą zarejestrować się do testów korzystając z oficjalnej strony www.eligium.com, warto zapoznać się z kolejnymi ujawnionymi informacjami, tym razem dotyczącymi wierzchowców – bowiem w ELIGIUM nie służą one jedynie, jako środek transportu.

Królestwo za konia

Podstawową funkcją każdego wierzchowca jest dowieźć swojego jeźdźca do punktu przeznaczenia. Jednak w ELIGIUM gracze będą mieli po raz pierwszy możliwość szarżowania na swojej bestii prosto w zastępy wroga, licząc na jej pomoc w walce i obronie. Oczywiście, aby w pełni korzystać z umiejętności swojego pupila, należy zadbać o jego rozwój. Proces zdobywania własnego wierzchowca jest dość złożony, jednak niezbyt trudny do opanowania. W pierwszej kolejności należy zaopatrzyć się w jajo wymarzonego stworzenia. Najlepiej w tym celu odwiedzić odpowiednich handlarzy. Po „narodzinach” należy zadbać o prawidłowy rozwój zwierzęcia np. poprzez regularne karmienie. W wieku młodzieńczym nie jest on jeszcze zdolny do noszenia na grzbiecie swojego właściciela, jednak może wspomóc go wieloma specjalnymi atrybutami, wzmacniając jego umiejętności. Osiągając pełnię rozwoju, wierzchowce nie mogę uczyć się już nowych sztuczek, jednak uczestnicząc w bitwach u boku swojego pana, mają szansę wzmocnić również swoje umiejętności.

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące wierzchowców oraz gry ELIGIUM znajdziecie na oficjalnej stronie http://www.eligium.com. Zapraszamy również na oficjalny profil gry na Facebooku.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.