Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Black Ice Tales wraz z akcją Wieści z Frontu

Black Ice Tales wraz z akcją Wieści z Frontu

Data opublikowania: 05.03.2009, 07:37
Tagi: cRPG, MMORPG, Bone Fracture, Black Ice Tales, dark fantasy, amatorski projekt, Wieści z Frontu
Dawno temu publikowaliśmy informacje o amatorskim projekcje, tworzącym grę w realiach dark fantasy (wówczas jeszcze MMO). Otóż od tamtego czasu sporo się zmieniło. Grupa Bone Fracture, tworząca Black Ice Tales (BIT) po długich debatach zdecydowała się na zmianę koncepcji. Zamiast MMO postanowili stworzyć cRPG (jak jednak deklarują, poprzednich założeń nie odrzucili i w przyszłości zamierzają je zrealizować). Gra będzie działa się w tym samym świecie, choć w nieco innym okresie, jednak o tym już bezpośrednio na stronie projektu.
Jakiś czas temu wystartowali z akcją „Wieści z Frontu” której celem jest regularne dostarczanie społeczności nowych informacji. Wczoraj miała miejsce czwarta odsłona tego przedsięwzięcia, a w niej o tamtejszym muzyku, jego twórczości i wyróżnieniu jakie dostał. Zapraszamy także do zapoznania się z poprzednimi newsami, które również są całkiem interesujące.
Projekt, tworzony od dłuższego czasu, zapowiada się obiecująco. Do tego wraz ze zmianami wzrosło tempo działań, co widać także w newsach. Nie pozostaje nic innego, jak czekać z niecierpliwością ukończenia prac, my zaś będziemy się przyglądać postępom twórców.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.