Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Art of MMO

Art of MMO

Data opublikowania: 11.11.2008, 00:47
Tagi:
Na rynek trafił pierwszy polski Zin poświęcony tematyce MMO. Wydawany pod wymowną nazwą Art of MMO skupia się nie tylko na recenzjach i zapowiedziach gier. Przeczytać w nim możemy również wywiady, felietony i opowiadania. Autorzy nie zapomnieli o nowościach technicznych.
Art of MMO zachęca do przeczytania już samą okładką. Przejrzysta, dobrze dobrana kolorystycznie i treściwa, sprawia, że nie da się nie zajrzeć dalej. A wnętrze? Przede wszystkim wygodne i przejrzyste. Artykuły dodatkowo wzbogacają screeny z gier. Podkreślenia wymaga dwukolumnowe łamanie Zinu, co zwiększa komfort czytania.

Autorzy Zinu wypowiadają się o nim bardzo skromnie. Już we wstępniaku czytamy: ” Niewątpliwie jak na pierwszy numer nasz magazyn nie jest niesamowicie bogaty w wszelakie treści” Tutaj można im niejako przyznać rację. Całość bowiem zawiera 2 wywiady, 6 recenzji, 4 zapowiedzi i kilka dodatkowych rzeczy typu felietony, opowiadania, nowinki techniczne.

Tematyka owych pozycji nie skupia się jednak tylko na grach MMORPG (massive multiplayer online realisty playing games) . Autorzy oferują nam między innymi informacje o kilku przeglądarkowych MMOSG (massive multiplayer online strategy), obszerny i ciekawy wywiad z twórcami gry Earthrise, a także felieton poświęcony mało znanemu gatunkowi SMMO (symulator myśliwców MMO).

Całość wywiera spore wrażenie, ale czy sprawia, że nie można się doczekać kolejnego numeru? Oceńcie sami: Art of MMO

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.