Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wojny o tyberium w TV!

Wojny o tyberium w TV!

Data opublikowania: 23.06.2007, 20:27
Tagi:
W piątek o godzinie 18.00 będziemy świadkami ważnego wydarzenia na powstającej scenie Command & Conquer™ 3 Wojny o tyberium. Telewizja dla graczy HSTV nada na żywo pojedynek klanów Grom oraz Concussion!
Scena Command & Conquer istnieje w Polsce od kilku lat, w rozgrywkach Clan Wars Zero Hour niejednokrotnie na podium pojawili się gracze klanu Grom, czy wicelidera Formozy. Wraz z pojawieniem się trzeciej części Command and Conquer, liczba klanów wzrosła znacząco, a w top 2 zawitał klan Concussion spychając Formozę na dalsze miejsce. W piątek, 22.06.2007 będziemy mogli podziwiać pojedynek dwóch najsilniejszych drużyn CnC w Polsce.

Rozegrane zostaną 4 pojedynki w systemie bo3, w tym 3 pojedynki 1v1 oraz 1 - 2v2. Czy Concussion prowadzone przez Zabuzę przełamie prymat Gromowców pod dowództwem Tzarkinga ? Przekonamy się o tym oglądając relację w HSTV.

Transmisja będzie próba techniczną przed zbliżającym się turniejem Command & Conquer 3 Wojny o tyberium na początku lipca, z którego to mecze półfinałowe i finałowe będą również transmitowane przez HSTV. Rozgrywki komentować będzie koszmarny sen Szpakowskiego - Bartosz „Duch” Duchiński.

Jeśli relacje z meczy Command and Conquer spotkają się z dobrym przyjęciem planowane jest regularna transmisja rozgrywek w nowo powstałej Polskiej Lidze Command and Conquer. Informacja o klanach oraz o Lidze na stronie portalcnc.pl

Zapraszamy w piatek o 18:00 do oglądania HSTV www.HSTV.pl

Komentarze

Avatar
Qurnik, 26.06.2007, 18:39
Uwaga natury ogólnej - pozostaje się cieszyć, że mecz nie jest rozgrywany na LANie. Mecze onilne'owe są transmitowane przez hstv w miarę planowo, ale jak już przyjdzie do LANa... Zawsze organizatorzy zawalą (tak jak to było np. przy CPC2 - tam opóźnienie było chyba 5-6h). :P

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.