Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wiosenny powiew Krakonowych wieści

Wiosenny powiew Krakonowych wieści

Data opublikowania: 24.03.2011, 00:15 | Informacja prasowa
Tagi: krakon, konwent

Czas leci do przodu a Krakon uzbraja się w coraz to nowe atrakcje! Zanim jednak przedstawimy Wam kilka nowych przecieków pragnę rozwiać ostatnio zasłyszane plotki. Wbrew temu co do Was doszło, Krakon nie ma problemów ze szkołą. Nie obawiajcie się szkoła będzie gotowa na czas, a już niedługo będziecie mieli okazję odkryć jej dokładną lokalizację i wygląd.

Wracając do rzeczy ciekawszych, mianowicie atrakcji:

Primo, nasze atrakcje rozszerzyły się o cały blok Star Wars. Już nie tylko będziecie mieli okazję posłuchać prelekcji w wykonaniu Legionu 501 oraz ludzi z Eagle Base z Rebel Legionu, oczywiście ubranych w stroje w konwencji SW. Do współpracy z nami dołączył również Krakowski fanklub SW oraz Bastion Polskich Fanów SW.

Po drugie primo, w bloku fantastycznym na pewno spotkacie prelegentów z Krakowskiej Sieci Fantastyki, z którą właśnie nawiązaliśmy ścisłą współpracę. Wiemy już też na pewno, ze względu na liczbę sal jakie zostaną nam udostępnione w szkole, że bitewniaki.... oczywiście się odbędą. Prawdopodobnie będziecie również mieli okazję wziąć udział w turnieju. Na pewno odbędą się też specjalnie dla Was warsztaty malowania figurek.

Słyszeliście kiedyś o Martinie Lechowiczu? Nie? No to u nas na pewno usłyszycie. Tak? To zapewne ucieszy Was wiadomość, że ów młody bard pojawi się na Krakonie i oczywiście dla Was zagra.

Jeżeli spytacie o wystawców możemy powiedzieć, że przybędzie do nas sklep Vanheim, Kuźnia Gier, Yume Hime Projects razem ze sklepem Game Over, Komiksiarnia, firma Hinamatsuri, Ai Love You oraz wydawnictwo Galmadrin.

A teraz coś specjalnie i zwłaszcza (choć oczywiście nie tylko) dla fandomu mangowego:

W ostatnim newsie pisaliśmy, że staramy nawiązać się współpracę z wydziałem Japonistyki UJ. Nasze starania nie idą na marne i pokazy oraz prelekcje będą dla Was przygotowywać między innymi członkowie Koła Naukowego Japonistów UJ Kappa.

W naszym programie pojawiają się nowe wiedzówki, konkursy oraz panele o Waszych ulubionych mangach i anime. Będziecie mieli też możliwość wypróbowania swoich sił w ,,evil" próbie dubbingowania- czy dacie radę?

Po długich naradach postanowiliśmy zdradzić Wam również część konkurencji Olimpiady Mechowej. Staniecie w szranki w takich dyscyplinach, jak: Rzut shurikenem, Mecho-Sumo, Strzelectwo antygrawitacyjne, Wyścig Mangotaczek, Por-mierka, Rzut Głową Mecha, Wyścigi Koni Mech-anicznych (Transhorseman). Co niektóre nazwy oznaczają? No cóż na razie możecie się tylko tego domyślać xD

Chyba już dość przecieków na dziś- nie zamierzamy zepsuć Wam oczekiwania przedstawiając całość programu. Ale mamy nadzieję, że trochę zaostrzyliśmy Wasz apetyt.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.