Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Windchaser - znamy datę premiery

Windchaser - znamy datę premiery

Data opublikowania: 19.03.2009, 06:53 | Informacja prasowa
Tagi: windchaser, techland, rpg, rts, taktyka, premiera, polska, ensai

Techland już wkrótce wyda na Polskim rynku nową grę z gatunku RPG, wzbogaconą o elementy strategiczne. Mowa o Windchaser, który ukaże się w Polsce już niedługo - dnia 7.05.2009r. Gra będzie w pełni zlokalizowana, czyli zarówno wszelkie teksty, jak i wypowiadane kwestie będą w języku polskim.

RPG z taktycznie rozgrywanymi bitwami w baśniowej krainie.

Kraina Ensai była świadkiem przerażającej wojny, w trakcie której broń o niezwykle potężnej mocy zniszczyła istniejące, zaawansowane technologicznie państwa. Z upływem czasu cywilizacja jednak powoli odrodziła się, społeczeństwa nauczyły się korzystać z tajemniczych, przedwojennych artefaktów, tworząc zupełnie nowe wynalazki. Do rozkwitu miast i handlu przyczyniły się szczególnie latające statki – i nad takim powietrznym okrętem obejmujemy kontrolę w Windchaser. Czasy są ponownie niespokojne, po niebie grasują pirackie statki, a na ziemi dochodzi do starć na tle religijnym oraz walk między kupieckimi gildiami. Do tego starożytne machiny wojenne wyrywają się spod kontroli i ponownie zagrażają istnieniu ludzkości. To czas, byś z grupą najemników wyruszył z krucjatą, która ocali mieszkańców Ensai.

  • Połączenie RPG oraz taktycznej strategii RTS – kombinacja, która przyciąga zarówno fanów RPG, jak i miłośników strategii RTS (Real Time Strategy)
  • Porywająca fabuła – pełna zaskakujących zwrotów akcji historia przy baśniowej narracji
  • Niezwykle interesujący świat – łączący nowoczesne technologie z magią i starożytnymi artefaktami
  • Mobilna baza dowodzenia – latający okręt, który można rozbudowywać i wzmacniać za pomocą licznych, zróżnicowanych ulepszeń.
  • Elastyczny system rozwoju załogi – samemu odpowiadasz za rekrutację najemników (w tym postaci specjalnych), którzy zyskują doświadczenie w trakcie walk i mogą być wytrenowani w kierunku konkretnych profesji.
  • Wygodny interfejs – bardzo przyjazny odbiorcy
  • Przejrzysty, nowoczesny system walki – gra jest rozbudowana, ale jednocześnie łatwa do opanowania

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.