Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Torchlight 2 zapowiedziane!

Torchlight 2 zapowiedziane!

Data opublikowania: 05.08.2010, 19:41
Tagi: torchlight 2, torchlight, runic games

Studio Runic Games zapowiedziało kontynuację wspaniałego hack'n'slasha jakim jest Torchlight. Druga część gry ma ukazać się wiosną 2011 roku w dystrybucji cyfrowej. Następca ma przyciągnąć graczy sporą ilością nowości i rozbudowań wykraczających poza pierwszą część gry.

W Torchlight 2 wcielimy się w postać, która będzie kontynuowała dzieło wielkiego Alchemika, znanego nam z pierwszej części gry. Na drodze czekać będzie na nas wiele losowo generowanych wydarzeń, które będą mogły przynieść nam zarazem zysk jak i śmierć. Na tym jednak "losowość" się nie kończy. Wykroczenie poza podziemia wioski doprowadziło do stworzenia otwartego świata, ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Generowane za każdym razem będą również lochy. Urozmaicenie to sprawi, że każde wejście do podziemi będzie inne od poprzedniego, nie pozwoli nam nauczyć się rozmieszczenia skarbów na pamięć, a także zmusi nas do większej ostrożności - każdy zaułek to nieznane...

To jednak nie koniec innowacji. W drugiej odsłonie gry, gracze dostaną możliwość tworzenia postaci, a także wspólnych walk - przez internet jak i w sieci lokalnej. Co ciekawe! W przypadku połączenia internetowego, gracze będą łączeni ze sobą przez wewnętrzny system matchmakingu, uwzględniający takie zmienne jak poziom doświadczenia i cele.

Te i wiele innych innowacji zostanie osadzonych w tej samej konwencji graficznej, jaką miała pierwsza część. Jednakże z całkiem innym interfejsem, co wg twórców zwiększy intuicyjność działania.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.