Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
The Last Remnant na PC!

The Last Remnant na PC!

Data opublikowania: 28.03.2009, 03:20 | Informacja prasowa
Tagi: last remnant, cenega, premiera, pc, rpg, final fantasy

Cenega, wyłączny dystrybutor gier Square-Enix na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii ma przyjemność poinformować, że gra RPG w klimacie serii Final Fantasy - The Last Remnant w wydaniu na PC ma dziś swoją premierę!

Akcja gry The Last Remnant toczy się w bogatym uniwersum zamieszkałym przez wiele ciekawych ras, gdzie cztery z nich pełnią kluczową rolę. Mitra to rasa najbardziej przypominająca ludzi, Yama to rybopodobne stwory, Qsiti to magowie, a Sovanni to czeteroręczne istoty o kocich głowach. Fabuła opiewa temat tajemniczych artefaktów znanych jako Remnants, które w rękach istot żywych mogą stać się potężną bronią.

The Last Remnant to fantastyczny, bogaty RPG. W grze będziemy mogli wcielić się w jednego z dwóch bohaterów. Pierwszy z nich to Rush Sykes – młodzieniaszek posiadający świetne umiejętności władania mieczem. Drugi z nich to The Conqueror – tajemniczy wojownik.

Podczas gry towarzyszyć nam będą piękne azjatyckie widoki jednak znajdziemy tu też elementy stylistyki europejskiej i starożytnej. Nad grą trzymał pieczę Hiroshi Takai – twórca doskonale znany fanom japońskich produkcji Square-Enix.

Cechy charakterystyczne gry:

  • Bogata i wciągająca fabuła.
  • Walka rozgrywana w systemie turowym.
  • Spektakularne walki.
  • Grafika zbudowana na silniku Unreal 3.0.
  • Piękne azjatyckie widoki.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.