Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Szybki Staszek i Archeolodzy

Szybki Staszek i Archeolodzy

Data opublikowania: 08.09.2009, 20:58 | Informacja prasowa
Tagi: bachanalia, konwent, fantastyka

Z jądra galaktyki do Zielonej Góry mknie już fenomenalny artysta, kultowy filmowiec, przyjaciel Lucasa i Spierberga: STASZEK MĄDEREK, w imieniu którego już teraz zapraszamy serdecznie na spotkanie w trakcie Bachanaliów.

Staszka Mąderka znają wszyscy mieszkańcy Drogi Mlecznej, więc powiemy krótko: polski reżyser, scenarzysta, kompozytor i aktor filmowy, twórca fantastycznych produkcji inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami. W imieniu Szanownych Naukowców-Organizatorów i Staszka Mąderka zapraszamy też na panel poświęcony Kinu Nowej Przygody. Skrycie nienawidzisz Indiany, ale boisz się o tym porozmawiać?

Księżniczka Leia stała się dla Ciebie ikoną kobiety w fantastyce? Tęsknisz do słodkich dni, kiedy kinowa premiera stawiała Ci włosy dęba? Przyjdź na panel, tu nie będzie tematów tabu.

Drugą fantastyczną informacją jest fakt, że nasz zjazd uświetnią archeolodzy z Lubuskiego Oddziału Stowarzyszenia Naukowego Archeologów Polskich. Podczas spotkania z naukowcami poznamy historie najciekawszych odkryć na Ziemi Lubuskiej oraz techniki jakimi pracują współcześni archeolodzy. Zaś dla adeptów archeologii, dzielnych odkrywców, niezmordowanych badaczy ziemi i podziemi Archeolodzy przygotowali specjalny Konkurs. Będzie on łączył w sobie wiedzę teoretyczną (ogólne informacje o archeologii) i zadania praktyczne (np. rysowanie czy klejenie ceramiki).

Niestety, jak to w życiu, dobre wiadomości przeplatają się ze złymi. Dlatego z przykrością zawiadamiamy, że z miasta Łodzi na nasze sympozjum nie dotrze Witold Jabłoński. Jak nas poinformował, najwyższej rangi sprawy rodzinne nie pozwalają mu przyjechać na najbardziej ulubiony konwent w Polsce.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.