Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Rok fanów Portal

Rok fanów Portal

Data opublikowania: 01.03.2011, 14:32 | Informacja prasowa
Tagi: portal, wydawnictwo, rpg, gwiezdny pirat, portal rpg

W styczniu zapowiedzieliśmy, że rok 2011 będzie w Portlau rokiem fanów. Konsekwentnie wprowadzamy ten pomysł w życie, Gwiezdny Pirat – pismo RPG od fanów dla fanów – ukazuje się regularnie i z numeru na numer staje się jeszcze ciekawszy, zaś od marca ruszamy z nową inicjatywą: Portal RPG.

Portal RPG to nasz pomysł na pomoc Mistrzom Gry i fanom RPG. Gdy odwiedzamy konwenty zawsze ludzie zadają nam olbrzymią masę pytań - pytań dotyczących prowadzenia sesji, pytań dotyczących planów wydawniczych, pytań w których proszą o opinie na temat jakiś innych gier. Codziennie też otrzymujemy maile od fanów RPG z różnymi sprawami i pytaniami.

Stąd nasza nowa inicjatywa w ramach roku fanów – Portal RPG. To co miesięczna audycja, w której będziemy odpowiadali na Wasze pytania. Macie jakąś sprawę, problem z graczem? Kłopot na sesji? Nie wiecie kiedy ukaże się RPO?

Wyślijcie mail na adres portal@wydawnictwoportal.pl w tytule maila napiszcie PORTAL RPG i czekajcie na odpowiedź. Raz w miesiącu, w trzeci tydzień miesiąca będziemy nagrywali i publikowali w internecie audycję, która cała będzie złożona z Waszych pytań i naszych porad i odpowiedzi.

Od fanów, dla fanów. Zróbmy tą audycję wspólnie – wy zadacie ciekawe pytania, my postaramy się ciekawie odpowiedzieć.

Pierwsza audycja ukaże się w marcu.

Przysyłajcie pytania!

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.