Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Reunicon

Reunicon

Data opublikowania: 21.02.2012, 23:12 | Informacja prasowa
Tagi: reunicon, unicon, konwent

Jeśli ktoś z was kiedyś słyszał o Uniconie, to prawdopodobnie się ucieszy, że został on reaktywowany i rusza w tym roku pod nazwą Reunicon. Reunicon odbędzie się w dniach 16-18 marzec w Rzeszowie w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 (wcześniejszym Gimnazjum nr 7). W odróżnieniu od Uniconu ten konwent ma zamiar połączyć wszystkich fanów komiksów.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. spotkanie z Jakubem Ćwiekiem, Andrzejem Pilipiukiem,Jakubem Dębskim, Jan Mazur, Robert Sienicki, Karolina Burda (autorka sieciowych komiksów Skryptorium Kawerny, Jebudubu, wydawNICtwo oraz Serialowa kreska), Pawłem Araszkiewiczem (ze Start International Polska), Yoshinao Shinohara (Japończykiem uczącym w Rzeszowie języka japońskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim), warsztaty robienia sushi, pokaz i warsztaty shibari, turniej Mortal Kombat i Tekkena, konkurs Cosplay'a oraz pokaz filmowe w Multikinie. Obecnie trwa ankieta, na której można się wypowiedzieć na jaki seans filmowy chcielibyście się wybrać. Można oddać po 2 głosy na Anime na podstawie mangi i Film na podstawie komiksu głosować do 14 lutego. Nie braknie również wielu innych ciekawych pokazów, prelekcji czy konkursów. Jeśli macie pomysł na jakąś prelekcję, konkurs bądź chcielibyście pomóc przy konwencie w trakcie jego trwania nadal istnieje możliwość zgłoszenia się.

Aby śledzić na bieżąco informacje o Reunionie zapraszamy na http://www.reunicon.blogspot.com lub na naszą stronę Facebookową.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.