Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Pokazy Command & Conquer

Pokazy Command & Conquer

Data opublikowania: 20.04.2007, 13:22
Tagi:
Fani i miłośnicy strategicznych gier czasu rzeczywistego podejmą kolejną rozgrywkę, tym razem 21 kwietnia w Multikinie w Gdańsku. Goście zmierzą się w Command & Conquer 3 Wojny o tyberium. W tematykę kolejnej odsłony gry wprowadzą przybyłych Tomek Tinc oraz Bartek "Duch" Duchiński, prezentując nowe możliwości i nawiązując do historii tej kultowej serii RTS.
Seria Command & Conquer ma swoich fanów na całym świecie i cieszy się niesłabnącą popularnością.
Od lat powstają blogi, serwisy społecznościowe, obszerne publikacje na jej temat - podkreśla Grzegorz Pocztarski z Electronic Arts Polska -Warszawiacy entuzjastycznie przyjęli nową grę. Poznańscy fani byli pod ogromnym wrażeniem jej nowych możliwości. Teraz kolej na fanów z Trójmiasta. Na dużym ekranie zobaczymy aktorów znanych z Gwiezdnych Wojen, filmu Żołnierze Kosmosu oraz serialu Zagubieni, wcielających się w role bohaterów wirtualnego świata gry.

Spotkanie zapowiada się ciekawie. Tomek Tinc, znany w sieci gracz m.in. gier strategicznych, wprowadzi fanów w świat zdominowany przez trzecią wojnę o tyberium, Bartosz Duchiński, redaktor telewizji internetowej HeadShot TV, opowie o kulisach konfliktu między Globalną Inicjatywą Obronną i Bractwem Nod.

Impreza w Gdańsku to trzecia rozgrywka popularnej gry. Premiery w Warszawie i Poznaniu zgromadziły liczne rzesze fanów. Uczestnicy toczyć będą zacięty bój w wojnie o kryształy tyberium. Widzowie tradycyjnie już podzielą się na oddziały Globalnej Inicjatywy Obronnej GDI oraz bractwo Nod.

Żądnych mocnych wrażeń zapraszamy do gdańskiego mutlikina!

Trzecia odsłona Command & Conquer, popularnej serii gier strategicznych czasu rzeczywistego, przenosi nas  do roku 2047, gdzie świat skażony po wybuchu bomby atomowej walczy o przetrwanie. Wszystko rozstrzygnie się między siłami Bractwa Nod, prowadzonymi przez bezwzględnego Kane'a a Globalną Inicjatywą Obronną, broniącą ostatnich ocalałych obszarów ziemi. Tylko od gracza zależy, którą stronę wesprze i kto będzie rządzić światem. Zaawansowana grafika, dynamiczna fabuła oraz innowacyjne funkcje to niewątpliwe atuty, które sprawią, że C&C 3 zrewolucjonizuje ten segment gier.

Więcej informacji o grze Command & Conquer 3 Wojny o tyberium znaleźć można na oficjalnej polskiej stronie internetowej , dostępnej pod adresem http://www.polska.ea.com/games/8648

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.