Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Patronujemy Toporiadę 2009

Patronujemy Toporiadę 2009

Data opublikowania: 05.07.2009, 19:41
Tagi: toporiada, konwent, fantasy, rpg

Wortal Strefa RPG objął swoim patronatem tegoroczną Toporiadę. Konwent ów odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia, w miejscowości Fryszerka koło Inowłodza. Wszystkich Strefowiczów zapraszamy do zapoznania się z programem konwentu i zachęcamy do uczestnictwa.

Toporiada jest konwentem półotwartym tzn., że aby uzyskać wstęp konwent należy skontaktować się z organizatorami, którzy przesyłają pisemne zaproszenie na wskazany adres. Jest to spowodowane profilem konwentu, który jest nastawiony przede wszystkim na uczestniczenie w sesjach RPG tak więc organizatorzy muszą zapewnić odpowiednią liczbę Mistrzów Gry oraz miejsc do grania. Toporiada jest konwentem plenerowym i zdecydowana większość atrakcji odbywa się na wolnym powietrzu bądź też w namiotach harcerskich. Na konwencie są dostępne prysznice, toalety, prąd itd.

Zapraszamy do obejrzenia znajdujących się na naszej stronie www.topory.org filmów z poprzednich edycji ,znakomicie oddają atmosferę konwentu.

Koszty – koszt wstępu na konwent to 35zł. Dla osób prowadzących sesje, konkursy, prelekcje czy inne atrakcje przewidujemy zniżkę 10 zł. Zniżki kumulują się.

Noclegi – uczestnicy śpią we własnych namiotach lub też mogą wynająć sobie na własną rękę łóżko w domkach znajdujących się na terenie ośrodka (20 zł za noc)

Program – Przede wszystkim bardzo duża ilość sesji każdej nocy. Ponadto konkursy, prelekcje, LARPY, spotkania z pisarzami – szczegóły na stronie konwentu: www.topory.org

Jak dotąd udział w Toporiadzie potwierdzili: Jacek Komuda, Witold Jabłoński i Michał Mochocki.

Organizatorzy – Koordynatorami tegorocznej edycji są Hubert „Jankoś” Jankowski (jankos@topory.org) i Rafał „Kraszan” Kraska (rk@herkules.com.pl)

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.