Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowe wieści z ZSzeF 2010

Nowe wieści z ZSzeF 2010

Data opublikowania: 15.08.2010, 11:33 | Informacja prasowa
Tagi: zszef 2010, konwent, jacek komuda, stefan darda, zamość

...Bitwa już niedługo... Zafascynowani plotkami o wielkim wydarzeniu, do Zamościa udadzą się Jacek Komuda i Stefan Darda – pisarze fantastyki, którzy na własne oczy chcą zobaczyć zastępy mitycznych stworzeń gotowych do ostatecznej konfrontacji. Nie może zabraknąć i Ciebie!

Lista atrakcji, które zastaniesz na konwencie, stale się powiększa. Dostępna jest pod adresem http://www.zszef.konwent.pl/ w zakładce „Program”. Nie zabraknie pokazów Zamojskiego Bractwa Rycerskiego, grup Fireshow i Bitewniaków. W tym roku uzyskasz możliwość odwiedzenia pięknego Zamościa z przewodnikiem, który przybliży historię miasta i jego założyciela wszystkim chętnym na spacer po „Perle Renesansu”. Ponadto, przez cały czas trwania konwentu przedstawiciele Wampirów i Wilkołaków będą mogli sprawdzić się w eventach-niespodziankach, które w nietuzinkowy wystawią na próbę ich siłę, zwinność i mądrość i inteligencję, by w końcu wyłonić zwycięzcę odwiecznego sporu. Naturalnie, to jeszcze nie wszystko co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wciąż dopracowujemy nowe prelekcje, szukamy ludzi chętnych do współpracy w tworzeniu konwentu, do prowadzenia punktów programu i do obsługi konwentowej.

Przypominam o zniżkach za cosplay (50%), za przygotowywanie punktów programu (50% za 1, 100% za dwa) i pomoc w obsłudze (100%). Zapraszamy do korzystania z nich
Organizatorzy.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.