Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Najnowsze wieści dotyczące Zlotu Arda

Najnowsze wieści dotyczące Zlotu Arda

Data opublikowania: 05.07.2010, 13:01
Tagi: konwent, złot arda

W związku z dużym zainteresowaniem Zlotem Arda 2010 pragniemy poinformować, że zapisy na imprezę zostały przedłużone do końca lipca. Wszyscy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na przyjazd na Zlot, mogą jeszcze spokojnie podjąć decyzję.

W szczególnych przypadkach będzie istniała też możliwość zapisania się bezpośrednio na miejscu Zlotu, jednak należy pamiętać, że zapisanie się do wybranego plemienia wymaga skontaktowania się z jego opiekunem.

Równocześnie chcielibyśmy poinformować, że z naszej strony internetowej można już pobrać dokumenty niezbędne do udziału w Zlocie. Oprócz regulaminu i zasad gry, zamieściliśmy także formularz rejestracji na Zlot oraz zgodę rodziców na udział niepełnoletniej osoby w konwencie.

Można także dokonywać już wpłat za Zlot. Dane do przelewu podane są na naszej stronie internetowej. Przypominamy, że koszt tegorocznego Zlotu Arda 2010 wynosi 45 zł i pokrywa cenę noclegu na polu namiotowym oraz rekwizytów i nagród przyznawanych w konkursach.

Wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na przyjazd na Zlot Arda, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i zadawania wszelkich pytań na forum.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.