Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nadchodzi konwent pełną wersją. Nadchodzi Fornost.

Nadchodzi konwent pełną wersją. Nadchodzi Fornost.

Data opublikowania: 17.04.2010, 14:30 | Informacja prasowa
Tagi: #konwent #fornost #rpg #larp

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o tym konwencie – przeczytajcie ten tekst, aby się o nim dowiedzieć. Jeśli wahacie się nad zagospodarowaniem terminu 9-18 lipca – przeczytajcie ten tekst, abym mógł rozwiać wątpliwości.

Jeśli jesteście zdecydowani, że za żadne skarby nie odwiedzicie w tym roku Żegiestowa pod Nowym Sączem – nawet nie wiecie, co tracicie.

Bowiem nadchodzi konwent pełną wersją. Nadchodzi Fornost!

A co na nim?

  • Duża ilość larpów opracowana przez doświadczonych scenarzystów, którzy gwarantują świetną rozrywkę. Ponadto dokładnie wyselekcjonowane konkursy, turnieje, gry i warsztaty, czyli program konwentu pełen doskonałej zabawy.
  • Więcej rozrywki, niż kiedykolwiek wcześniej. Otwarty całą dobę dobrze wyposażony games room. Codzienne ogniska wraz z typową, konwentową atmosferą, którą wszyscy uczestnicy znają i lubią. Do tego wygodne warunki pobytu dopasowane do 10-dniowego obozowania. Darmowe sanitariaty, domowy catering na samym polu namiotowym, a także możliwość wynajęcia kwater agroturystycznych za niewielką cenę, "o rzut kamieniem" od obozu.

Pod adresem http://www.youtube.com/watch?v=m5-z_FjFNzM dostępny jest trailer konwentu. Wszystkich, którzy chcą mieć pojęcie jak to wyglądało w zeszłym roku zachęcam również do obejrzenia pełnego Filmu Fornostowego dostępnego http://www.youtube.com/watch?v=aZJcKV15GD0.

Dalej się wahasz, drogi czytelniku? Dajemy więc możliwość abyś mógł poczuć tę atmosferę Fornostu jeszcze przed nim samym. Otóż każda pełna wersja ma swoje demo, a naszym demem w tym roku będzie tradycyjna już Fornostowa Studniówka. I to już wkrótce! Dlatego czuj się zaproszony na weekend 23-25 kwietnia do miejscowości Chęciny pod Kielcami, gdzie w cieniu wielkiego zamku spotkamy się wszyscy aby poczuć tę nadchodzącą atmosferę. Ponadto tylku tam i tylko wtedy odbędzie się AntyLARP – idealne połączenia larpa oraz parodii wszelkich gier rpg. Więcej informacji znajduje się na forum rotnu. W celu ułatwienia organizacji dostępne są też zapisy uczestników pod adresem kuba.wasielak@gmail.com.

To tyle. Wiele jeszcze będzie się działo. A na razie... Odliczanie czas zacząć.

Powiązane newsy

  • Nadchodzi konwent pełną wersją. Nadchodzi Fornost. 17.04.2010, 0 komentarzy

    Jeśli nie słyszeliście jeszcze o tym konwencie – przeczytajcie ten tekst, aby się o nim dowiedzieć. Jeśli wahacie się nad zagospodarowaniem terminu 9-18 lipca – przeczytajcie ten tekst, abym mógł rozwiać wątpliwości.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.