Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Meldunek Dzienny nr 04/05/09-A

Meldunek Dzienny nr 04/05/09-A

Data opublikowania: 06.05.2009, 18:38 | Informacja prasowa
Tagi: confuzja, konwent, kraków

Koleżanki i Koledzy Funkcjonariusze, Strażnicy i Agenci!

Wyobraźniowi Kryminaliści i Zbrodniczy Fantaści podnoszą głowy i knują działania mające na celu szerzyć ConFuzję! Już za dwa miesiące Kraków stanie się areną ostatecznego starcia Sił Porządku z hordami Fantastycznych Przestępców! Przyjedźcie tam koniecznie, zwerbujcie znajomych i spędźcie z nami cztery wspaniałe dni, wypełnione po brzegi atrakcjami!

Przed Wami ponad 120 godzin prelekcji, konkursów i pokazów. Stoiska pełne atrakcyjnych towarów, turnieje i policyjne olimpiady. Specjalnie dla Was ściągamy literackie sławy, tworzącymi podręczniki walki z przestępcami wyobraźni.

Mamy zniżki dla Klubów - dychę mniej dla każdego! Zostało Wam jeszcze 25 dni na grupowe zgłoszenia. Tyle samo czasu jest jeszcze na dokonanie promocyjnej przedpłaty akredytacji.

A co dla Was mamy? Na początek - szóstkę pisarzy - Marek Huberath, Wit Szostak, Romuald Pawlak, Andrzej Pilipiuk, Jacek Komuda, Łukasz Orbitowski. Mało? W takim razie dołożymy drobny sneak-peak w propozycje programowe: Magdalena Madej-Reputakowska i Maciej 'repek' Reputakowski - Chwyty Mistrzów Gry: Odsłona Czwarta, Warsztaty Mistrzów Gry; Wojtek Rzadek - O Prawie i Występku w Rokuganie, Freestylowy Konkurs Muzyczny; Bartek 'Sony' Sienkiewicz - Broń palna - fakty i mity w RPG; Jakub Ćwiek - Wielkie ucieczki, wielcy uciekinierzy.

A na deser dołożymy Wam jeszcze trzy dobre okazje do pogrania sobie w rpg! Po pierwsze - GRAMY! czyli siódma edycja turnieju na najlepszego gracza. Po drugie i trzecie - Orient Express oraz Wolsung: Parowe Opowieści - czyli dwie wspaniałe inicjatywy. Sesje non stop, najlepsi Mistrzowie Gry, sami rewelacyjni Gracze - choćby dlatego warto przyjechać na ConFuzję!

Spodziewajcie się kolejnych meldunków!

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.