Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Meldunek Dzienny nr 03/12/09-A

Meldunek Dzienny nr 03/12/09-A

Data opublikowania: 11.06.2009, 15:42 | Informacja prasowa
Tagi: confuzja, konwent, fantasy, karcianki, rpg, kraków

Koleżanki i Koledzy Funkcjonariusze! Strażnicy i Agenci!

Do planowego terminu zlotu zostało już tylko kilka dni! Pamiętajcie, żeby 19 czerwca, w piątek, stawić się w pełnej gotowości konwentowej w budynku szkolnym przy ul. Lubomirskiego w Krakowie! Obiekt ten od godziny 15:00 w piątek do 9:00 w poniedziałek stanowić będzie najpilniej strzeżony, naszpikowany tajnymi atrakcjami i niejawnymi eventami, najlepszy i najdoskonalszy ośrodek szkolenia sił fantastycznych w kraju!

Przyjedźcie koniecznie! Przygotowaliśmy dla Was dziesiątki prelekcji, konkursów i spotkań. Zaprosiliśmy wspaniałych gości, ściągnęliśmy najlepsze gry. Mamy dla Was parę niespodzianek, które ujawnimy jeszcze w tym tygodniu! A na początek - słowo o naszej wspaniałej inicjatywie - turniej VintageCards!

Zabierzcie ze sobą na ConFuzję ukochane stare karcianki! Być może spotkacie kogoś, kto tak samo jak Wy lubi Shadowruna, Ani-Mayhem, Legendę 5 Kręgów, Kult czy Dark Eden! Zabierz je koniecznie - jeśli będzie Was więcej z chęcią zorganizujemy turniej i nagrodzimy zwycięzców! Na pewno odbędą się turnieje Doom Troopera (przy współpracy z ekipą doomtrooper.pl) oraz Shadowruna! Bardzo prawdopodobny jest turniej Kultu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://confuzja.pl Już niedługo kolejne informacje!
Bądźcie czujni!
Kryminaliści nie śpią!

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.