Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Internetowa rejestracja uczestników Porytkonu

Internetowa rejestracja uczestników Porytkonu

Data opublikowania: 07.09.2009, 22:27 | Informacja prasowa
Tagi: porytkon, konwent, internet

Uruchomiona została internetowa rejestracja uczestników Porytkonu 3 1/3. Jest ona całkowicie dobrowolna, więc osoby, które przyjadą na Porytkon bez dokonania rejestracji bez problemu będą mogły wejść na konwent. Rejestracja ma pomóc organizatorom lepiej ocenić potencjalną liczbę uczestników. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: http://sites.google.com/site/porytkonformularze.

Rejestracja daje Konwentowiczom szereg bonusów:

  • możliwość dokonania przedpłat na akredytację, dzięki czemu przy wchodzeniu na Porytkon będzie można skorzystać ze specjalnych stanowisk akredytacji, co znacznie przyspieszy wejście na konwent i pozwoli ominąć największe kolejki,
  • możliwość zamówienia koszulki Porytkonu 3 1/3 - osoby dokonujące przedpłaty na akredytację mogą wraz z nią opłacić koszulkę w specjalnej, promocyjnej cenie 21zł. Na konwencie cena będzie wynosić 24+k6 zł (czyli będzie częściowo losowa, wahając się od 25 do 30zł),
  • możliwość zamówienia niepowtarzalnych porytkonowych fartuchów lekarskich. Są one do zamówienia tylko w ramach rejestracji, ale niezależnie od przedpłaty na akredytację. Robione są wyłącznie na zamówienie i na konwencie nie będą sprzedawane!

Ponadto pierwsze 100 osób, które dokona przedpłat na akredytację, otrzyma sympatyczne upominki.

Formularz pozwala także zapisać się do Mistrzostw Zagłębia w grze bitewnej Warmachine/Hordes oraz do drużyn piłkarskich na Derby Fandomu (o których wkrótce). Na turnieje zapraszamy w sobotę i w niedzielę od 10 rano. Wraz z turniejem przygotowaliśmy również konkurs modelarski na najlepiej pomalowaną armię. Więcej informacji o Mistrzostwach Zagłębia Warmachine/Hordes, formacie rozgrywek i scenariuszach tutaj: http://porytkon.irpg.pl/page/25/program.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.