Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
"I wtedy usłyszałem... BUM!"

"I wtedy usłyszałem... BUM!"

Data opublikowania: 16.08.2011, 20:11 | Informacja prasowa
Tagi: nawikon, konwent

Rok temu napisaliśmy: „ilość nagromadzonych teorii spiskowych w jednym budynku będzie tak wielka, że możliwe zagrożenie atakiem termonuklearnym ze strony spiskowców.„

No i stało się. Klops. Przez te wszystkie zeszłoroczne knowania, plany i konspiracje mieliśmy małą usterkę. Coś brzęknęło, coś szczęknęło, coś zajęczało i... pierdut. Koniec świata.

Ale nie ma się czym martwić.

Rzeszowski Klub Fantastyki „Nawigator” z dumą zaprasza na: NAWIKON 2011 Post-apokaliptyczny

A na nim najprzeróżniejsze atrakcje: Bloki tematyczne i ogólne, pełne wybuchowo (khem...) ciekawych prelekcji! Bloki japońskie dla miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni! Blok Battlowy dla strategicznych Mastermindów! Blok konkursowy dla miłośników zaciętych bojów! Potężny consol room, napakowany games room! Unikatowa konwentowa waluta – wygrywasz ją na konkursach i przeróżnych eventach na całym konwencie, wymieniasz na niezbędne do przeżycia apokalipsy rzeczy Prelekcje i spotkania autorskie wielu znanych i lubianych pisarzy!

Konwent będzie miał miejsce w (znanym skądinąd) Gimnazjum nr 1, na ulicy Pułaskiego 11, w dniach 14-16 października 2011, od 17:00 w piątek do 14:00 w niedzielę.

Zapraszamy! http://www.nawikon.pl

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.