Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Garść newsów z Pyrkonu

Garść newsów z Pyrkonu

Data opublikowania: 22.03.2010, 15:56 | Informacja prasowa
Tagi: pyrkon, konwent, program, koszulki

Aby udogodnić Wam wchodzenie na teren konwentu, postanowiliśmy nieco wcześniej zaakredytować część z Was! Mieszkańcy Poznania i Warszawy już od piątku będą mogli zakupić pełną, trzydniową akredytację na Pyrkon 2010!

W niżej wymienionych punktach otrzymają opaskę oraz identyfikator. Konwentowe informatory i inne materiały otrzymają na specjalnym stoisku, już na terenie konwentu.

Poznaniaków zapraszamy do sklepu Cube, znajdującego się przy ul. Katowickiej 81d, czynnego od poniedziałku do piątku od 12.00 do 20.00 i w soboty od 10.00 do 18.00.

Dodatkowo Poznaniacy będą mogli zaakredytować się na spotkaniu Drugiej Ery, w pubie Tafla przy ul. Gołębiej, w środę 24.03, od 21.00 do 24.00.

Warszawiaków zaś powita Cafe Paradox, znajdująca się przy ul. Jezierskiego 3/5, czynna w poniedziałki, środy i niedziele od 10.00 do 23.00, zaś we wtorki, czwartki, piątki i soboty od 10.00 do 24.00.

Ostatnie akredytacje wykupić będzie można w czwartek, 25.03.2010.

Osoby niepełnoletnie proszone są o dostarczenie odpowiednich oświadczeń do powyższych punktów.

Podkreślamy również, że zarówno sklep Cube, jak i Cafe Paradox sprzedają tylko i wyłącznie pełne, trzydniowe akredytacje. Nie mają technicznej możliwości sprzedaży innych rodzajów akredytacji.

Link do "sklep Cube" - http://cubecp.sq.pl/

Link do "Cafe Paradox" - http://www.paradox-cafe.pl/

Link do "oświadczeń" - http://www.pyrkon.pl/2010/pliki/oswiadczenie_dla_niepelnoletnich_pyrkon2010.pdf

Program Pyrkonu dostępny!

Przebrnęliśmy przez chaszcze nadesłanych przez was zgłoszeń punktów programu i w końcu opracowaliśmy program Pyrkonu 2010! W tym roku będzie go jeszcze więcej niż w poprzednich latach, a wszystko za sprawą szkoły C, gdzie wygospodarowaliśmy dodatkowe sale na program.

Ciekawi jakie atrakcje czekają na Was na Pyrkonie? Jeśli nie możecie doczekać się konwentowego informatora, zajrzyjcie do działu Program na stronie. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje na temat tegorocznych punktów programu, z ich opisami włącznie.

Wybory najlepszej koszulki Pyrkonowej!

Z okazji dziesiątego Pyrkonu, chcielibyśmy wszystkich Was zaprosić do udziału w szczególnym konkursie. Od paru lat Pyrkonom towarzyszą koszulki, które jednoznacznie identyfikowały Pyrkon w ramach którego zostały wprowadzone. Udało nam się ich zebrać w sumie 5 (wraz z tegoroczną). Powstał problem - która z nich jest najlepsza?

I tu prosimy Was o pomoc. Wybierzcie tą najlepszą a My specjalnie uhonorujemy twórcę (nagrodą 50 PyrFuntów) oraz jedną z osób głosujących (nagrodą 25 PyrFuntów)!

Szczegóły konkursu na stronie Pyrkonu!

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.