Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Fornost się zbliża!

Fornost się zbliża!

Data opublikowania: 25.06.2009, 13:20 | Informacja prasowa
Tagi: fornost, konwent, rpg, larp

Tak, dokładnie – do konwentu został już ledwie miesiąc. W związku z tym Strażnicy Północy rzucili na forum dużą ilością nowych informacji...

  • Mechanika Gry Głównej – po wielu trudach i wielu dyskusjach w sztabie organizacyjnym udało się ustalić spójną, grywalną mechanikę, która pomimo bycia interesującą, wcale nie jest nazbyt skomplikowana.

  • Szczegóły na temat pola namiotowego – wiadomo już, gdzie dokładnie odbędzie się tegoroczny Fornost. Na stronie znajdują się też konkretne informacje, jak dojechać na miejsce. Ponadto wiadomo już, że warunki sanitarno-żywieniowe będą stały na wysokim poziomie i postaramy się dogodzić nawet tym najbardziej wymagającym.

  • Program konwentu – wraz z dokładnymi opisami atrakcji można obejrzeć dokładny program, który nie ulegnie już żadnej zmianie. Wystarczy rzucić okiem, żeby się przekonać, że nudno nie będzie.

Przypominam też o dobrym zwyczaju zgłaszania się na LARPy. Pomoże w tym specjalny formularz, również dostępny na stronie. Część gier ma ściśle ograniczoną liczbę uczestników i niestety dla osób, które decydują się w ostatniej chwili może zabraknąć postaci. Zresztą... Wiadomo, że łatwiej przygotować własną postać, wiedząc wcześniej kim ona będzie.

Wszystkie te informacje dostępne są pod adresem http://www.fornost.com.pl. Zapraszam też do dyskusji na temat konwentu na forum Strażników Północy http://www.forum.rotn.pl.

Pamiętajcie – jesteście tu mile widziani.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.