Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Fantastyczne premiery #1

Fantastyczne premiery #1

Data opublikowania: 27.07.2011, 18:40
Tagi: film, przegląd filmów, Green Lantern, Kowboje i Obcy, Kapitan Ameryka, Planeta małp
Zapraszam na przegląd polskich i zagranicznych premier filmów fantastycznych na najbliższe dni. Będzie ukazywał się on nieregularnie - jak tylko w kinach pojawi się coś ciekawego. Dzisiaj między innymi o ekranizacjach komiksów. Przegląd w rozwinięciu wieści.

29 lipca 2011

Kowboje i obcy Akcja filmu dzieje się w Silver City w Arizonie. Indianie i osadnicy muszą odłożyć wszelkie spory gdyż w mieście rozbija się statek kosmiczny... i kosmici oczywiście będą chcieli zdobyć Dziki Zachód...

"Kowboje i obcy" to bardzo ciekawa pozycja przede wszystkim ze względu na doborową obsadę: Harrison Ford, Daniel Craig i Olivia Wilde.

Powyższa data jest datą premiery w Stanach Zjednoczonych, dla polskich widzów film będzie dostępny od 26 sierpnia.

Trailer

Green Lantern We wszechświecie równie olbrzymim, co tajemniczym od wieków istnieje pewna niezauważalna, lecz potężna siła – obrońcy pokoju i sprawiedliwości, zwani Green Lantern Corps. Jest to grupa wojowników, którzy przysięgli strzec międzygalaktycznego porządku. Każdy z nich nosi pierścień, obdarzający go nadzwyczajnymi mocami. Kiedy jednak pojawia się nowy wróg, Parallax, który grozi, że zniszczy układ sił we wszechświecie, losy Green Lantern Corps oraz Ziemi spoczywają w rękach najmłodszego rekruta, Hala Jordana, pierwszego człowieka w szeregach organizacji.

W tym wypadku to nie obsada zachwyca (Ryan Reynolds, Blake Lively) a efekty specjalne.

Film miał już swoją premierę światową, pojutrze debiutuje w Polsce.

Trailer

5 sierpnia 2011

Geneza planety małp Akcja filmu rozgrywa się we współczesnym San Francisco, gdzie naukowcy prowadzą badania genetyczne, w wyniku których dochodzi do narodzin rasy wybitnie inteligentnych małp i wybuchu wojny o ich dominację nad ludźmi.

"Geneza planety małp" tak naprawdę jedna wielka niewiadoma. Może się okazać odgrzewanym kotletem, ale z drugiej strony może warto dać szansę Jamesowi Franco.

Polska premiera dwa dni po światowej.

TrailerCaptain America Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.

Kolejna ekranizacja komiksu. Na ekranie Chris Evans, Samuel L. Jackson, Tommy Lee Jones. "Captain America: pierwsze starcie" to produkcja, której rozmach zapewne nas rozniesie.

Światowa premiera miała miejsce 21 lipca.

Trailer

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Sylar1, 27.07.2011, 19:19
Kurde szkoda, że trzeba będzie czekać z miesiąc zanim na torrentach te filmy pojawią się w dobrej jakości :D
Avatar
Immora Fray, 27.07.2011, 19:35
Może w takim razie warto się wybrać do kina :)
Avatar
Sylar1, 27.07.2011, 22:27
Można, ale jakoś wole sobie wygodnie usiąść w moim domowym fotelu i mogę pauzować film do woli nie wspominając o tym, że napisy w kinie są jakieś dziwne :D
Avatar
Frey, 28.07.2011, 10:43
Ponoć Kapitan Ameryka i zielona latarnia to raczej mało porywające produkcje, ja jedynie mógłbym się wybrać na "planetę małp" bo zawsze mnie zastawiało jak ta historia się zaczęła :P
Avatar
Gamec, 28.07.2011, 11:15
Ja nie lubię takich filmów o superbohaterach odkąd skończyłem jakieś 13-15 lat :D.
Avatar
Immora Fray, 28.07.2011, 11:21
Oj ale np. Mroczny Rycerz to jednak fajny film, nie taki typowy o superbohaterach ;P No i Kapitan Ameryka jakoś mnie nie pociąga, ale Zielona Latarnia ma fajny trailer i może być ciekawie.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.