Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Bachanalia - Magia eventów korytarzowych

Bachanalia - Magia eventów korytarzowych

Data opublikowania: 25.07.2011, 21:36 | Informacja prasowa
Tagi: bachanalia, konwent

Tegoroczne Bachanalia Fantastyczne obchodzą wyjątkowy jubileusz. 25-lat na scenie konwentowej zobowiązuje! Dlatego przygotujcie się na prawdziwie huczną imprezę. Nasze liczne eventy korytarzowe nie pozwolą ci spokojnie przejść między punktami programu. Wybacz drogi gościu ale dobra zabawa jest w tym roku najważniejsza!

Przyłącz się, więc do nas! Czym byłby konwent gdyby nie można było sobie powyć do mikrofonu? Dlatego dajemy możliwość wykrzyczenia się po całym, jakże wspaniałym dniu konwentu! Bogata biblioteka utworów sprawi, że każdy znajdzie coś do zaśpiewania, wymruczenia, wykrzyczenia. Przyjdź i chwyć mikrofon we własne ręce!

Podczas Bachanalii usłyszysz również gorące rytmy Eurobeat. W tym roku zaprezentujemy układ para para z openingu „Melancholy of Haruhi Suzumiya - Hare Hare Youkai”. Przypomnimy także znane i lubiane układy „Hinoi Team”.

Ponadto w naszym korytarzowym programie znajdziesz także m.in. widowiskowe pokazy chemiczne, warsztaty rzeźbiarskie, naukę tańca, origami oraz wyścig Zombie z przeszkodami.

Serdecznie zapraszamy!

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.