Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Atrakcje na ZSF

Atrakcje na ZSF

Data opublikowania: 30.07.2010, 22:16
Tagi: konwent, ZSF

Na stronie Zamojskich Spotkań z Fantastyką pojawiły się pierwsze konwentowe atrakcje. Na pierwszy rzut oka widać, że nikt w Zamościu nie będzie się nudził.

Przez czas trwania konwentu, pośród różnorakich prelekcji i pokazów będzie dostępne studio tatuażu. Wszyscy chętni dostaną możliwość wygrawerowania sobie czegoś na ciele, czy to na stałe, czy na kilka dni.

Oczywiście cały event będzie podzielony na bloki tematyczne, gdzie m.in. znajdą się:

  • Blok ogólny - konkursy ogólnofantastyczne, pokazywanki, turnieje w games-roomie i inne.

  • Blok wampirzo-wilkołaczy - tu znajdą się wszelakie punkty programu, które stricte powiązane są z tymi drapieżnymi istotami.

  • Blok Mangi i anime - miejsce, gdzie każdy fan Japonii znajdzie coś dla siebie.

  • Blok bitewniakowy - nie może Cię tam zabraknąć, jeśli Twoją pasją są ścierające się ze sobą armie; oprócz tego, jeśli nigdy nie grałeś w żadnego bitewniaka, na ZSzeFie, pod okiem profesjonalnych graczy, będziesz miał taką możliwość.

  • Pokazy - tutaj obejrzysz rzeczy, o których się nawet fantastom nie śniło :), a pośród nich m.in. COSPLAY, o którym szczegóły pojawią się już niebawem, a tymczasem możecie szykować sobie stroje.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do współtworzenia programu. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się pod adresem: http://www.zszef.konwent.pl

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.