Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NOD - Washington DC

NOD - Washington DC

Data opublikowania: 14.04.2007, 13:58


Legenda do mapy:
 
Czerwona kropka - stacja
Czerwone strzałki - trasy na główne cele
Niebieskie kwadraty - budynki obsadzone i zwykłe GDI
Niebieskie pola - miejsca gdzie można spotkać jednostki GDI

Misja dość łatwa, masz już dostęp do złóż Tiberium. Twoim celem jest zniszczenie małej bazy GDI oraz jej zaplecza finansowego. Nie jest to takie trudne jak się wydaje.
Przed Tobą znajduje się kilka obsadzonych budynków oraz nieco budynków GDI - baraki, Command Post, nieco Tiberium Silo, które warto zniszczyć. Na początku dostaniesz możliwość budowania obrony bazy - pierwszych dwóch działek, następnie możliwość budowania Flame Tanków oraz innych jednostek. Czołgów Flame używaj głównie do niszczenia obsadzonych budynków oraz mniejszych struktur wroga. Punkt 1 na północy oraz na wschodzie zniszczysz bez problemu, nie są to strzeżone miejsca.
Co jakiś czas GDI będą otrzymywać wsparcie lotnicze, możesz albo niszczyć samoloty albo po prostu to olać - wsparcie nie jest tak silne. Wyślij Shadow Strike Team w stronę silosów wroga, zniszcz je za pomocą materiałów wybuchowych. Do szturmu na ostateczne cele nie musisz budować ogromnej armii. Przeciwnik bez silosów jest bardzo słaby. Możesz po prostu czekać i budować rzesze fanatyków, później wystarczy wysłać po 6-7 oddziałów na jeden cel i pozamiatane.
Druga opcja to zwyczajnie szturm składający się z armii. Jedynym zagrożeniem pod koniec misji może być wsparcie dla GDI w postaci jednostek oraz Commando.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.