Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NOD - The White House

NOD - The White House

Data opublikowania: 14.04.2007, 12:41


Legenda do mapy:
 
Czerwone strzałki - kierunki ataku

Zadanie podobne do tego znanego z kampanii GDI. Należy zniszczyć wszystko co należy do przeciwnika pod budynkiem Białego Domu, najpierw jednak trzeba zniszczyć Logistic Center. Na początku misji przejmij kilka budynków wokół dwóch Tiberium Spike, które znajdują się na wschodzie i na zachodzie mapy, pozwoli Ci to na budowę jednostek. Staraj się z początku budować jedynie jednostki pancerne wyposażone w karabiny, skuterki z rakietami przydadzą Ci się gdy zniszczysz Logistic Center.
W drugiej fazie podboju przejmij budynki wokół Tibeirum Silo w północnej części mapy, postaraj się również utrzymać tam kilka pojazdów.
Przed ostatecznym atakiem na Logistic Center zbuduj dużo jednostek mogących strzelać do samolotów, GDI będą wysyłać wsparcie w miejsca na mapie oznaczone niebieskimi kropkami.
Możesz swobodnie poczekać sobie przed atakiem na Logistic Center, gdy przejmiesz wszystkie Tiberium Spike oraz Silo przeciwnik będzie praktycznie bez kasy, przez co nie będzie wysyłał w Twoim kierunku silnych wojsk. Dalej droga prosta.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.