Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NOD - Slovenia

NOD - Slovenia

Data opublikowania: 15.04.2007, 11:54
Ostatnia edycja: 15.04.2007, 12:00


Legenda do mapy:
 
Niebieskie kwadraty - budynki GDI
Niebieskie pola - rejony sił GDI
Jasno niebieskie pole - Blue Tiberium
Niebieskie strzałki - kierunki ataku GDI

Misja jest trudna, to można powiedzieć na pewno. Na początku otrzymasz jedynie panią Commando, a Twoim zadaniem jest odnalezienie i odbicie ciężarówki z nową technologią. Za jej pomocą zniszcz wszystkie działka przeciwlotnicze i przy okazji wszystko co się rusza. Na północnej drodze co jakiś czas będą pokazywać się patrole piechoty GDI, z którymi z początku nie baw się zbytnio tylko od razu ich się pozbywaj. W okolicy rozstawione są beczki, które pomogą ci pozbyć  się pojazdów.
Przy każdym zniszczeniu baterii działek przeciw lotniczych otrzymasz wsparcie - najpierw piechotę z rakietami, potem Shadow Strike Team a na koniec małą armię, którą od razu zaatakują oddziały GDI. Szybko rusz panią Commando do zaznaczonej dużym prostokątem na mapie zniszczonej bazy NOD, oczyść ją z jednostek wroga i doprowadź tam swoje wojska oraz ciężarówkę. Dostaniesz możliwość budowania jednostek i budynków.
Teraz rozpoczyna się najtrudniejsza część tej misji - obrona. Musisz czekać tak długo dopóki licznik na dole nie minie.
Broń za wszelką cenę ciężarówki oraz rafinerii i harvestera, w innym przypadku wszystko stracone. Najcięższych ataków spodziewaj się od góry i zachodu, wschód to tylko niewielka baza wyposażona w lotnisko oraz kilka budynków. Północ broń najmocniej - tam znajduje się największa baza GDI, w której siedzą nawet Mamooth Tanki. Doskonałą bronią przeciwko wojskom GDI są działka laserowe oraz Obeliski, które jednym strzałem sprzątają średnie jednostki. Nie inwestuj w zwykłą piechotę - GDI nie mają ochoty wysyłać na Ciebie lekkich jednostek. Inwestuj jedynie w ciężki sprzęt oraz czyścicieli budynków i piechotę z rakietami.
Jeżeli będzie udawać Ci się odpierać ataki bez dużych strat to bądź już pewien, że powinieneś przetrwać.
Gdy licznik dojdzie do zera otrzymasz do dyspozycji trzy potężne Avatar Warmech, które mają pomóc Ci w eskortowaniu ciężarówki do ostatecznego celu. Po drodze niestety napotkasz na dużą bazę GDI, w której nie dość, że jest sporo działek to jeszcze Zone Troopery i mamuty. Najpierw zniszcz bazę, a dopiero później przejedź tam ciężarówką.

Pod koniec bądź ostrożny, z prawej bazy GDI może nadejść Jaggernaut, a tuż przed punktem 4 (ostatecznym) może pojawić się wsparcie GDI.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.