Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NOD - Sidney City Wall

NOD - Sidney City Wall

Data opublikowania: 15.04.2007, 14:02


Legenda do mapy:
 
Niebieskie pola - budynki GDI
Biała kropka - Mutants Hovel
Zielone kropki - Tiberium Spike
Fioletowe strzałki - kierunki ruchów obcych
Fioletowe pola - budynki obcych

Celem jest wykorzystanie sojuszu z GDI w celu pokonania obcych, przy okazji jak to na NOD przystało musisz wykraść małe co nieco z rąk GDI. W zadaniu jest jedna rzecz, która może ułatwić Ci przejście misji - EMP Control Center za murem. Podobnie jak budynek technologiczny musisz przejąć go "drogą powietrzną" - użyć Call for Transport na sabotażyście, a następnie samolotem przetransportować go przez mur.
Na początku misji zbuduj nieco działek obronnych oraz zniszcz walczący nieco z przodu Annihilator. Siły GDI na północy powinny same sobie poradzić z ewentualnymi atakami ze strony obcych, chociaż możesz im nieco pomóc.
Nie warto tworzyć punktu oporu w mieście poprzez przejmowanie budynków, obcy doskonale sobie z nimi radzą. Lepiej twórz linię obrony w bazie oraz powiększaj swoją armię. Mapę możesz przejść na dwa sposoby - za pomocą nalotów oraz Avatarów.
Bombowce bez problemu poradzą sobie z celami, wystarczy około 5-6 na jeden cel. Za to Avatarów musisz mieć około 8 by poradzić sobie bez większych problemów. Lotnictwo wroga nie jest bogate i na pewno nie będzie masowo atakować Twojej bazy. Jedynym problemem na mapie może być fakt, że jednostki obcych posiadają większy zasięg broni niż większość Twoich, dlatego zawsze sprawdzaj czy na linii frontu nie panoszą się pojazdy przeciwnika.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.