Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NOD - Sarajevo

NOD - Sarajevo

Data opublikowania: 15.04.2007, 12:38
Ostatnia edycja: 15.04.2007, 13:24


Legenda do mapy:
 
Niebieskie kwadraty - budynki GDI
Niebieskie pola - rejony sił GDI
Niebieskie strzałki - kierunki ataku GDI

Misja chyba wręcz arcytrudna z początku jeżeli się nie wie jak zaczynać. Twoim zadaniem jest dalsze eskortowanie transportu, tym razem do głównej świątyni w Sarajewie, którą otaczają właśnie jednostki GDI. Zadanie jest wręcz bardzo trudne (tylko na początku) ze względu na to, że na start posiadasz jedynie kilka jednostek oraz Avatar Warmecha (bez doświadczenia...), a masz przeprowadzić transport wokół nie małej bazy GDI. Dodatkowym idiotyzmem jest wieszanie się ciężarówki gdy jedzie pomiędzy jednostkami... Eh.
Tak jak wiedzie zielona strzałka tak prowadź ciężarówkę oraz swoje jednostki, zostaw piechotę na pastwę losu nieopodal bazy, a fanatyków rzuć na działo, które znajduje się obok trasy przejazdu. Kawałek przed zjazdem do bazy NOD uważaj - mogą Cię tam zaatakować Pitbulle. Gdy ciężarówka zjedzie w dół w stronę bazy będzie już bezpieczna, a gdy wjedzie do wskazanego punktu będziesz miał już kontrolę nad bazą.

Teraz Twoim celem jest zniszczenie bazy GDI jaką mijałeś. Zadanie nie należy do najprostszych, ale również trudne nie jest. Masz ogromne pole do budowy budynków, praktycznie do końca zewnętrznych murów. Zbuduj na początek nieco działek obronnych i SAM, następnie z dwóch War Factory i dwóch Barracks buduj piechotę (tylko ciężką), masz do dyspozycji również Avatar Warmechy.
Gdy będziesz już posiadał wszystkie zjazdy do bazy porządnie obstawione postaw Tech Center oraz Secret Shrine, co pozwoli Ci ulepszać jednostki. Zbuduj armię, jedną część pozostaw w bazie, drugą wyślij na wroga.

Atak na bazę GDI przypuść od wschodu, tam jest słabiej broniona.

A pod koniec radzę obejrzeć co nadlatuje z północnego-zachodu ;) czyżby wykopki? :)Legenda do mapy:
Zielone strzałki - kierunki ataków zdrajców
Zielone pola - budynki i jednostki zdrajców

Nie... ZDRADA! Na południu i na północy budują się dwie duże bazy zdrajcy... zniszcz je!
Ale bądź ostrożny, siły zdrajców są dobrze doświadczone w walce.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.