Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NOD - Outback

NOD - Outback

Data opublikowania: 15.04.2007, 13:30


Legenda do mapy:
 
Niebieskie pola - budynki GDI
Niebieskie przerywane kreski - kierunki transportów
Białe pole na południu - Mutants Hovel

Zadanie - chaos.
Masz nieco jednostek na wysokim poziomie doświadczenia, mały outpost oraz dwóch inżynierów do zadania pobocznego. Twoim głównym celem jest przejąć transporty broni nuklearnej.
Za pomocą Venomów zajmij się atakującymi po bokach jednostkami GDI, gdy ich wykończą rzuć je na te konwoje, w których nie ma mamutów. Resztę jednostek możesz rozdysponować pomiędzy zadanie poboczne, a trzeci konwój. Na południu znajduje się Mutants Hovel, które możesz przejąć, jednakże jest to zbędny budynek. Jeżeli chcesz możesz spróbować również przejąć budynek technologiczny GDI za pomocą sabotażysty. Gdy zniszczysz jednostki przy konwoju będziesz mógł nim sterować, wyślij je do miejsca jakie pokaże Ci się na mapie. Gdy dotrze tam jeden z nich będziesz miał problem...

Obcy...

Zaatakują dosłownie zewsząd, najmocniej od północy. Dostaniesz możliwość budowania pojazdów pancernych, buduj jak najwięcej tych, które są wstanie walczyć z samolotami oraz lekkie czołgi Scorpion. Będziesz musiał utrzymać się przez jakiś czas, aż  nie nadleci wsparcie. Nie musisz dbać o przejęty Mutants Hovel czy budynek technologii, najważniejsze jest po prostu przeżyć.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.