Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NOD - Northern Italy

NOD - Northern Italy

Data opublikowania: 16.04.2007, 21:31


Legenda do mapy:
 
Ciemny fiolet - budynki i jednostki obcych
Fioletowe strzałki - kierunki nalotów obcych
Zielone pola - zniszczona baza zdrajców
Szare kreski - mosty

Początek jest naprawdę dość nieciekawy - musisz w szybkim tempie złożyć ekipę inżynierów oraz czegokolwiek co może radzić sobie z samolotami. Czasu jest mało - co jakiś czas lekkie samoloty obcych atakują bazę i niszczą budynki, a w szczególności cel numer 1. Wywal całą możliwą kasę na przejęcie bazy zdrajców, przede wszystkim pierwszego celu - jeśli budynek zostanie zniszczony to dużo nie wskórasz. Gdy tylko uda Ci się budynek przejąć bazę pojawi się druga część mapy ukazująca trzy bazy obcych, w tym jedna bardzo blisko Ciebie. Zmasowanych ataków nie musisz się obawiać - nie będą na Ciebie nacierały niezliczone hordy obcych, co prawda posiadają dwa silne statki bojowe, ale nie użyją ich tak od sobie dla jaj. W pierwszej kolejności zapewnij bazie, w której masz rakietę pełne bezpieczeństwo - postaw kilka wyrzutni SAM oraz zbuduj rafinerię przy złożach niebieskiego Tiberium.
Gdy Twoja baza wschodnia będzie wstanie odpierać ataki obcych możesz dla bezpieczeństwa wysadzić mosty, wówczas zanim przeciwnik je odbuduje Ty zdążysz naprodukować sporo jednostek.
Fanatykami najłatwiej zniszczyć bazę na zachodzie, tą tuż przy Tobie, posiada mało działek oraz mało jednostek. Najtrudniej będzie zniszczyć tą w rogu - może być ona broniona przez dwa silne statki powietrzne wyposażone dodatkowo w tarcze.
Końcówka zadania nie jest trudna - obcy nie będą atakować zmasowanymi siłami więc bez problemu buduj jednostki, ulepszaj technologie i zniszcz ich.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.