Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NOD - Goddard Space Center

NOD - Goddard Space Center

Data opublikowania: 14.04.2007, 11:27
Ostatnia edycja: 11.04.2012, 18:03


Legenda do mapy:
 
Czerwone koła - budynki warte obsadzenia
Niebieskie - budynki, jednostki i umocnienia GDI
Czerwone strzałki - kierunki "ekspansji" samobójców
Żółte kropki - "beczułki"

W tej misji posiadasz ograniczoną ilość jednostek, musisz rozmieszczać je po mapie bardzo ostrożnie i pilnować by nie stracić ich zbyt wiele (poza samobójcami oczywiście). W pierwszej kolejności wysadź samobójcami mur i przejmij budynek GDI. Następnie weź oddział z rakietami oraz dwa oddziały Militii i przejmij budynek za ogrodzeniem, pozwoli Ci to pozbyć się latających wokół jednostek GDI oraz Pitbulli. W drugiej kolejności kilkoma oddziałami samobójców wysadź Baraki GDI. Gdy to zrobisz masz już nieco luzu, jedyną niedogodnością mogą być ataki GDI od wschodu (mają tam baraki, które zniszcz samobójcami wówczas gdy będzie tam mało jednostek). O samobójców nie masz się co martwić - często będziesz otrzymywać wsparcie w postaci tych jednostek. Następnie wysadź elektrownie (przydałoby się również zniszczyć War Factory) i przejmij kolejne budynki - również co najmniej jednym oddziałem Militii z rakietami.
Dalej gdy będziesz posiadać co najmniej 4-5 oddziałów samobójców wyślij najpierw pierwszą falę na kolejne elektrownie, najpierw tą bliżej ulicy, następnie tą w głąb. Teraz działka przy wjeździe do góry będą nieaktywne, pozwoli Ci to przejąć kolejne dwa budynki. Teraz droga jest już prosta.
Samobójcami zaatakuj patrol Pitbulli składający się z dwóch wozów, następnie weź trzy oddziały z rakietami i przejmij budynek obok "ukrywającego" się na parkingu Pitbulla, ostrzelaj go z rakiet.
Otrzymasz wkrótce "inżyniera" NOD, przejmij nim budynek wsparcia obok dawnych Baraków GDI, dostaniesz nieco samobójców oraz piechoty. Zbierz jak najwięcej możesz owych "ludzi posłanych na śmierć" i wyślij ich na ostatnią elektrownię...
Dalej Shadow Team poradzi sobie bez problemu z wysadzeniem głównego celu.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.